Blender Camry CR 4058

Prezentujemy Blender Camry CR 4058. Jest to bardzo mocny blender wyposażony w szklany kubek. Jak widać na filmie jest w stanie miksowac "Smoothie" , co potrafi niewiele blenderów.

Polecamy !Ekspres do kawy ADLER AD 4404

Nie wyobrażasz sobie dnia bez aromatycznej filiżanki kawy? Kofeina jest ci potrzebna do efektywnego funkcjonowania także w ciągu dnia? Nie masz rano czasu na przygotowanie latte, a nie lubisz espresso? Mamy produkt idealny dla prawdziwych kawoszy! Ekspres do kawy ADLER AD 4404 to profesjonalne urządzenie dla amatorów espresso, cappuccino czy delikatnej latte.Adler AD 4617 Blender ręczny

Blender ręczny AD 4617 to idealny produkt, dla osób, które szukają wysokiej jakości i prostych w obsłudze sprzętów kuchennych. Chcesz ułatwić sobie pracę w kuchni? Nasz profesjonalny blender pozwoli ci w kilku krokach i bez wysiłku przygotować pyszne owocowe smoothie, pastę warzywną na śniadanie, zupę, sos do obiadu vzy koktajl warzywny na kolację. Nie musisz inwestować w skomplikowane roboty kuchenne. Dzięki naszemu rozwiązaniu wystarczy kilka kroków i możesz cieszyć się zdrową przekąską!

Nowości