Czyścik parowy CR 7021 Camry

Czyścik parowy z zestawem funkcjonalnych końcówek to skuteczne rozwiązanie problemów zarówno codziennego, jak i okazjonalnego sprzątania. Emitowana pod dużym ciśnieniem para dociera w trudno dostępne miejsca. Z kolei wysoka temperatura sprawia, że usuwanie nawet zaschniętego brudu i tłuszczu staje się wyjątkowo proste. Używanie myjki parowej zabija też bakterie, pozostawiając czystą, higieniczną powierzchnię.


Dane techniczne

 • Myjka parowa o ciśnieniu pary 3,5 bar
 • Moc 900-1050W
 • Moc maksymalna 1500W
 • Pojemność zbiorniczka 350ml
 • Aż dziesięć akcesoriów w komplecie:
 • Okrągła końcówka ze szczotka nylonową
 • Okrągła końcówka ze szczotka drucianą
 • Końcówka zagięta
 • Końcówka przedłużająca (elastyczna)
 • Nakładka do okien
 • Przystawka do tkanin
 • Lejek
 • Miarka
 • Ściereczka
 • Dysza kolumnowa

Opis szczegółowy

Poręczny czyścik parowy CR 7021 o mocy maksymalnej 1500 W bardzo przyda Ci się podczas domowych porządków, a przy czyszczeniu samochodu będzie wprost niezastąpiony. Wykorzystując dołączone do zestawu nakładki możesz wykorzystać siłę pary, by czyścić okna, tapicerkę, czy trudno dostępne miejsca w łazience.

Para na każda okazję

Sam czyścik jest niewielki i z łatwością użyjesz go jedną ręką. Ma jednak dodatkowe akcesoria, które znakomicie ułatwiają sprzątanie. Najbardziej oporne zabrudzenia wyczyścisz dzięki nakładkom ze szczotkami: miękką nylonową i twardą drucianą. Do delikatniejszych powierzchni wykorzystasz nakładki do czyszczenia tkanin i szyb, a w trudno dostępne miejsca jak choćby pod lodówkę, dotrzesz z pomocą elastycznej przedłużki.

Wykorzystanie

Czyścik CR 7021 sprawdza się wszędzie tam, gdzie masz dostęp do gniazdka elektrycznego. Jego kompaktowe rozmiary i duża ilość wymiennych nasadek czynią go idealnym narzędziem do sprzątania ciasnych i trudno dostępnych miejsc – zakamarków w łazience i kuchni, mebli, pojemników, bagażników. Gorąca para wodna jest skuteczna wobec trudno usuwalnych zabrudzeń z tłuszczu i żywności.

Dodatkowe akcesoria

W zestawie oprócz różnorodnych nasadek znajdziesz też użyteczne akcesoria dodatkowe: specjalną ściereczkę, dyszę kolumnową, miarkę i lejek do napełnienia pojemnika na wodę. Czyścik parowy Camry - oszczędź sobie pracy przy sprzątaniu.

Czyścik parowy CR 7021 to idealne rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań do swojego wnętrza. To wysokiej jakości produkt, który wyposażony został w 10 akcesoriów umożliwiających zadbanie o porządek w prosty i szybki sposób. Ciśnienie pary 3.5 bar oraz moc max. 1050 W pozwolą bez wysiłku usunąć brud i zanieczyszczenia z wielu powierzchni. Bakterie i roztocza nie mają szans! Czyszczenie płaskich i trudno dostępnych powierzchni możliwe jest dzięki licznym końcówkom:

Szczotka

To element służący do czyszczenia większości powierzchni. Skutecznie usuwa uporczywy brud oraz pozwala odświeżyć czyszczone elementy. Kilka prostych ruchów i bez wysiłku przywrócisz blask każdej twardej powierzchni takiej jak podłoga, fuga, taras czy balkon.

Szczotka druciana

To szczotka, która zwalczy najtrudniejsze, także stare zabrudzenia z powierzchni odpornych na zarysowania. Bez trudu wyczyścisz metalowe czy betonowe powierzchnie bez ich niszczenia.

Końcówka do czyszczenia

Dzięki tej końcówce wyczyścisz większość powierzchni. Dzięki parze pozbędziesz się bakterii i zarazków oraz będziesz długo cieszyć się czystością. Wydłużony kształt tej końcówki pozwoli wygodnie i bez wysiłku manewrować czyścikiem.

Końcówka do czyszczenia szczelin

Ta końcówka dosięgnie każdy brud również w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się przy czyszczeniu mebli, samochodu czy garażu. W prosty sposób i bez wysiłku zadbasz o porządek w każdym zakamarku mieszkania, koniec wymówek!

Nakładka do czyszczenia szyb

Masz dość smug przy myciu okien i luster? Nie musisz dłużej szukać idealnego rozwiązania czy sięgać po drogie produkty, które nie są gwarancją sukcesu. Ta nakładka doskonale radzi sobie z czyszczeniem i ściąganiem wody z każdej szklanej powierzchni.

Nakładka z mikrofibry

Nakładka przeznaczona do czyszczenia tapicerki, dywanów czy kotar. Szybko zbierze zanieczyszczenia z ulubionej kanapy czy fotela.


Zawartość pudełka

 • Instrukcja obsługi

Dane logistyczne

Dostępność produktu dostępny w 36 tygodniu
Kod EAN 5908256835153
Waga netto 1.547
Waga brutto 13.038
Wymiary opakowania 18 x 25 x 26
Wymiary kartonu 28 x 54 x 49
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym 6
KGO 0

cr_7021.jpg

cr_7021_1.jpg

cr_7021_2.jpg

cr_7021_4.jpg

cr_7021_5.jpg

cr_7021_6.jpg

cr_7021_7.jpg

cr_7021_8.jpg

cr_7021_9.jpg

cr_7021_10.jpg

cr_7021_12.jpg

cr_7021_13.jpg