Lokówko suszarka Adller AD 203Doskonały wybór dla damy, która chce podkreślić piękno swoich włosów. Elegancka lokówko - suszarka Adler AD 203 z 2 wymiennymi szczotkami różnej wielkości to sprzęt łączący właściwości zarówno tradycyjnej lokówki lub wałków do włosów jak i suszarki. Takie połączenie podgrzewanych wałków do włosów i równomiernego nadmuchu gorącego lub chłodnego powietrza pozwala jednym ruchem ułożyć loki. Dzięki niej modelowanie wilgotnych włosów staje się proste jak nigdy dotąd, a piękna fryzura powstanie w krótkim czasie.W cienkiej rączce zamontowano suszarkę do włosów o mocy 550 W, dopasowanej do przepływu powietrza. Zapobiega to przegrzaniu włosów a jednocześnie gwarantuje szybkie modelowanie fryzury. Poprzez metalizowany wylot, strumień gorącego lub chłodnego powietrza kierowany jest do wnętrza szczotki.Płaski przełącznik w formie suwaka pozwala ustawić temperaturę bez potrzeby jej odkładania. Czteropozycyjny suwakowy przełącznik posiada w górnej części ponumerowany wskaźnik położenia.

0 - wyłączona

1 - nadmuch lekko ciepłego powietrza Służy on do łagodnego suszenia i utrwalania włosów w niskiej temperaturze i jest bardzo korzystny w końcowej fazie układania; nadaje połysk poprzez domkniecie łusek włosów, utrwala fryzurę, koi skórę głowy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku włosów cienkich, suchych lub zniszczonych.

2 - nadmuch gorącego powietrza Jest najczęściej używany do łagodnego modelowania, przyjaznego dla włosów.

3 - nadmuch bardzo gorącego powietrza Wtedy kiedy nie mamy czasu, lub włosy wymagają wyższej temperatury. Nie zapomnijmy potem przełączyć na nadmuch chłodniejszego powietrza.Bardzo wygodna dzięki obrotowemu połączeniu przewodu i specjalnemu uchwytowi do zawieszania. Wyposażona także w gumowaną, zapobiegającą wyślizgnięciu się rączkę. Uchwyt jest pokryty antypoślizgowym szarym pokryciem dopasowanym do matowo srebrnego panelu sterowania. Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega jego skręcaniu się i plątaniu podczas modelowania. Praktyczny zaczep do zawieszania pozwala na jej zawieszenie, co jest szczególnie przydatne w domu lub podróży.Wlot powietrza zabezpieczono zdejmowanym filtrem siatkowym. Zapobiega on przedostawaniu się włosów do wnętrza urządzenia dysponującego mocą 550 W.Ten model wyposażony jest w dwie szczotki, których wymianę umożliwia wygodny przycisk. W zależności od przeznaczenia mają one różną konstrukcję wewnętrzną, zapewniającą równomierne rozprowadzenie ciepła na całej długości.Cienka szczotka do modelowania loków wykonana jest z miękkiego przyjaznego włosom tworzywa. Nasadka o średnicę 20 mm zaopatrzona jest w 98 okrągłych otworków równomiernie rozprowadzających ciepło. Dookoła końcówki zamocowano 105 elastycznych ząbków o długości 8 mm.

Gruba szczotka to idealne narzędzie do stylizacji, pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Metalowy wałek o średnicy 34 mm z 380 otworami równomiernie rozprowadza ciepło wzdłuż całej długości nasadki. Wewnątrz niego umieszczony jest rdzeń sprężystej metalowej szczotki. Jej elastyczne włosie wystaje o 10 mm dookoła końcówki.Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania lokówko-suszarki Adler AD 203 znajdują się: dobrze zabezpieczona do transportu lokówko-suszarka oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.