Lokówko suszarka Adller AD 204Doskonały wybór dla damy, która chce podkreślić piękno swoich włosów. Elegancka lokówko - suszarka Adler AD 204 z 2 wymiennymi szczotkami różnej wielkości to sprzęt łączący właściwości zarówno tradycyjnej lokówki lub wałków do włosów jak i suszarki. Takie połączenie podgrzewanych wałków do włosów i równomiernego nadmuchu gorącego lub chłodnego powietrza pozwala jednym ruchem ułożyć loki. Dzięki niej modelowanie wilgotnych włosów staje się proste jak nigdy dotąd, a piękna fryzura powstanie w krótkim czasie. Błyszcząca obudowa w kolorze kości słoniowej z niebieskim panelem sterowania zapewnia elegancki wygląd urządzenia.W rączce zamontowano suszarkę do włosów o mocy 550 W, dopasowanej do przepływu powietrza. Zapobiega to przegrzaniu włosów a jednocześnie gwarantuje szybkie modelowanie fryzury. Poprzez wylot, strumień gorącego lub chłodnego powietrza kierowany jest do wnętrza szczotki.Płaski przełącznik w formie suwaka pozwala ustawić temperaturę bez potrzeby jej odkładania. Czteropozycyjny suwakowy przełącznik posiada w górnej części ponumerowany wskaźnik położenia.

0 - wyłączona

1 - nadmuch lekko ciepłego powietrza Służy on do łagodnego suszenia i utrwalania włosów w niskiej temperaturze i jest bardzo korzystny w końcowej fazie układania; nadaje połysk poprzez domkniecie łusek włosów, utrwala fryzurę, koi skórę głowy. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku włosów cienkich, suchych lub zniszczonych.

2 - nadmuch gorącego powietrza Jest najczęściej używany do łagodnego modelowania, przyjaznego dla włosów.

3 - nadmuch bardzo gorącego powietrza Wtedy kiedy nie mamy czasu, lub włosy wymagają wyższej temperatury. Nie zapomnijmy potem przełączyć na nadmuch chłodniejszego powietrza.Bardzo wygodna dzięki obrotowemu połączeniu przewodu i specjalnemu uchwytowi do zawieszania. Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega jego skręcaniu się i plątaniu podczas modelowania. Praktyczny zaczep pozwala na jej zawieszenie, co jest szczególnie przydatne w domu lub podróży. Wlot powietrza zabezpieczono zdejmowanym filtrem siatkowym. Zapobiega on przed dostawaniem się włosów do wnętrza urządzenia.Ten model wyposażony jest w dwie szczotki, których wymianę umożliwia wygodny przycisk. W zależności od przeznaczenia mają one różną konstrukcję, zapewniającą równomierne rozprowadzenie ciepła na całej długości.Cienka szczotka do modelowania loków wykonana jest z miękkiego przyjaznego włosom tworzywa. Nasadka o średnicę 16 mm zaopatrzona jest w 98 okrągłych otworków równomiernie rozprowadzających ciepło. Dodatkowo może się obracać w obudowie o 150°. Dookoła końcówki znajduje się 105 elastycznych ząbków o długości 8 mm.Gruba szczotka to idealne narzędzie do stylizacji, pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Wykonana jest z miękkiego przyjaznego włosom tworzywa. Wałek o średnicy 25 mm z 30 otworami równomiernie rozprowadza ciepło wzdłuż całej nasadki. Dookoła wystaje 230 elastycznych ząbków o długości 10 mm. Na końcu szczotki znajduje się obrotowa końcówka.Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania lokówko-suszarki Adler AD 204 znajdują się: dobrze zabezpieczona do transportu lokówko-suszarka oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.