Blender personalny Adler AD 4054Nowoczesny, biało-pomarańczowy, przygotuj i pij! Dzięki niemu z łatwością szybko sporządzimy pyszny koktajl, który w łatwy sposób można zabrać ze sobą.

Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z białego tworzywa. Zaś jej górna część z tworzywa w kolorze pomarańczowym.Blender jest wyposażony w dwa kubki o pojemności 600ml wykonane z przeźroczystego tworzywa. Jeden z nich jest bezbarwny, a drugi w kolorze różowym. Dwie pokrywki kubków są wykonane z tworzywa w kolorze pomarańczowym oraz wyposażone w ustniki do picia. Podstawa kubka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Blender został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Dwa podwójne noże z gładkim ostrzem przyśpieszają miksowanie różnorodnych produktów. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Kubek zakłada się na część wyposażoną w ostrza poprzez przekręcenie. Pojemnik z nakręconym uchwytem z ostrzami wstawiamy do gniazda w górnej części podstawy zawierającej silnik i przekręcamy w prawo. Bezpieczne połączenie zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki.Energooszczędny silnik o mocy 250W oraz ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje jedną prędkością pracy uruchamianą poprzez przekręcenie kubka z dołączoną podstawą wyposażoną w ostrza zamontowanych na części zawierającej silnik. Aby zakończyć rozdrabnianie , przekręcamy pojemnik w lewo i podnosimy go góry.

Przewód zasilający o długości 120 cm z wtyczką nie wymagającą uziemienia umożliwia wygodne użytkowanie.Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia kubek wykonany z przeźroczystego tworzywa. Pionowe zagłębienia na bocznych ściankach kubka przyśpieszają mieszanie, miksowane produkty stają się bardziej jednorodne. Zwiększają też wytrzymałość pojemnika.Bezpiecznie zakręcane pokrywki wyposażone w zamykane ustniki umożliwiają picie w wygodny sposób przyrządzonego koktajlu zawsze tam, gdzie potrzeba go zabrać ze sobą, nawet dla dwóch osób.Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender personalny Adler AD 4054 oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.