Blender ręczny z zestawem Adler AD 4607Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Natomiast wykończenie dolnej części urządzenia zawierającej silnik oraz przyciski włączników są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Dodatkowo, na wysokości przycisków, blender jest wyposażony w gumowany uchwyt w kolorze czarnym.Nasadka do rozdrabniania oraz końcówka do ubijania piany są ze stali nierdzewnej. Końcówka do mini-malaksera jest wykonana z tworzywa w kolorze białym. Natomiast górna część nasadki do ubijania piany oraz pokrywka mini-malaksera są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym, takiego samego jak wykończenie części zawierającej silnik. Pojemnik mini-malaksera oraz naczynie do rozdrabniania zrobiono zaś z przeźroczystego tworzywa. Dodatkowo kubek do miksowania jest wyposażony w antypoślizgową podstawkę w kolorze czarnym.Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Kabel o długości 120 cm zapewnia wygodne użytkowanie. Zawieszka na kablu sieciowym umożliwia powieszenie blendera.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:
Dodatkowo w zestawie znajduje się kubek o pojemności 800 ml ułatwiający miksowanie nawet małych ilości.Energooszczędny silnik o mocy 1000 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma przyciskami uruchamiającymi urządzenie wygodnie zamontowanymi pod palcem w górnej części obudowy.
I – wolne obroty z płynną regulacją prędkości
II – szybkie obroty i maksymalna mocPłynną regulację prędkości miksowania zapewnia pierścień z podziałką od 1 do 5 zainstalowany w górnej części urządzenia.Prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanym nasadkom. Wygodne odłączanie końcówek umożliwiają dwa przyciski zamontowane po bokach obudowy. Jednoczesne ich naciśnięcie zwalnia zatrzask, który łączy część zawierającą silnik z nasadką miksującą, mini-malakserem, lub ubijaczką do piany

Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender ręczny wraz z zestawem Adler AD 4607 oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.