Czajnik Camry CR 1252vPojemny, o tradycyjnym kształcie z dużą wygodna rączką i szerokim otworem do wlewania wody. Wnętrze wykonane ze stali szlachetnej. Na zewnętrznej powierzchni naniesiono odporne na temperaturę pokrycie w kolorze różowym.Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°. Umożliwia on dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak aby jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Szeroka, stabilna podstawka z miejscem do zwinięcia przewodu zasilającego. Można pozostawić na zewnątrz tylko tyle przewodu ile potrzeba.Pod płaskim dnem stalowej obudowy umieszczona jest duża płaska grzałka o mocy 2200 W. Blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia oraz bezpieczne dwupierścieniowe połączenie z podstawką nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, ale również sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.Czajnik posiada bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Rączka wykonana jest z gładkiego i nie nagrzewającego się tworzywa. Mała okrągła stalowa pokrywka wyposażona jest w wygodny, nie nagrzewający się uchwyt do jej zdejmowania oraz zakładania. Wodę można wlewać przez duży otwór zamykany pokrywką. Stalowy filtr zatrzymyjący osady wapnia u dzióbku czajnika.Zegarowy wskaźnik temperatury znajduje się w centralnej części obudowy. Pod nim czerwona lampka kontrolna. Wyraźny wodowskaz od 0,8 litra do 1,8 litra zainstalowany z boku obudowy. Pod nim Dźwignia czajnika z szerokim uchwytem, Lekko się włącza i ma duży skok.Obsługa jest bardzo prosta. Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka. Ustawiamy dzbanek na podstawie i naciskamy przycisk. Pomimo tak dużej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i urządzenie wyłącza się automatycznie. Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.Utrzymanie w czystości jest proste. Wystarczy co kilka tygodni odkamienić jego wnętrze, wlewając trochę odkamieniacza. Po kilkukrotnym wypłukaniu czystą wodą, czajnik będzie wewnątrz wyglądał jak nowy. Otwór zamykany pokrywką jest na tyle szeroki że mieści się w nim dłoń podczas czyszczenia.Dane techniczne


Wewnątrz kolorowego opakowania czajnika Camry CR 1252v znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu czajnik, podstawka oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany. Dodatkowo kolorowy karton z czajnikiem umieszczony jest w zewnętrznym kartonie transportowym.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.