Czajnik bezprzewodowy Camry CR 1256bDuży, elektryczny czajnik rodzinny, pozwalający sprawnie zagotować wodę na herbatę dla 6-7 osób dzięki mocy 2000W. Pojemny, o tradycyjnym kształcie z dużą wygodną rączką i szerokim otworem do wlewania wody.Obudowa wykonane jest ze stali szlachetnej. Na zewnętrznej powierzchni naniesiono odporne na temperaturę podwójne pokrycie w kolorze niebieskim. Szeroka podstawka jest dopasowana do kształtu urządzenia.Posiada bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt, dobrze się go trzyma. Rączka wykonana jest z gładkiego nie śliskiego i nie nagrzewającego się tworzywa.

Z tyłu rączki jest umieszczony bardzo duży i wyraźny wodowskaz z podziałką od 0,5 litra do 1,7 litra. Dźwignia włącznika lekko się włącza i ma duży skok. Umieszczona w niej Pomarańczowa lampka kontrolna świeci podczas gotowania wody. Szeroki dzióbek z gęstym, nylonowym filtrem antywapiennym zapewnia komfortowe użytkowanie.Dla wygody został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Umożliwia on dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak aby jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Szeroka stabilna podstawka zapewnia miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego.Mała okrągła stalowa pokrywka wyposażona jest w wygodny, nie nagrzewający się uchwyt do jej nakładania i zdejmowania. Pokrywka jest zakładana na zatrzaski. Nie wypadnie po pochyleniu czajnika. Wodę do czajnika można wlewać przez duży otwór zamykany pokrywką.

Pod płaskim dnem stalowej obudowy umieszczona jest duża płaska grzałka o mocy 2000 W. Dwupierścieniowe połączenie dzbanka z podstawką zapewnia bezpieczne użytkowanie. Czajnik wyposażony jest w blokadę uniemożliwiającą włączenie pustego urządzenia. Rozwiązanie to nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, ale również sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.


Obsługa jest bardzo prosta.

Zagotowanie wody: Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka. Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk. Woda zagotowuję się szybko dzięki zastosowaniu stalowej płaskiej grzałki o dużej mocy 2000 Watów. Pomimo tak dużej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się automatycznie. Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.

Utrzymanie czajnika w czystości jest proste. Wystarczy co kilka tygodni odkamienić jego wnętrze, wlewając trochę odkamieniacza. Po kilkukrotnym wypłukaniu czystą wodą, będzie wewnątrz wyglądał jak nowy. Otwór zamykany pokrywką jest na tyle szeroki że mieści się w nim dłoń podczas czyszczenia.

Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania czajnika Camry CR 1256b znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu czajnik, podstawka oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany. Dodatkowo kolorowe opakowanie umieszczone jest w zewnętrznym kartonie transportowym.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.