Blender kielichowy Camry CR 4058Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wykończenie górnej i dolnej części obudowy oraz panel z zainstalowanym pokrętłem uruchamiającym urządzenie wykonane są z tworzywa w kolorze czarnym

Dzbanek o pojemności 1,3l wykonano z solidnego szkła. Pokrywka dzbanka z okrągłym otworem na środku jest z czarnego, elastycznego tworzywa. Zatyczka do zamykania dzbanka jest wykonana z przeźroczystego tworzywa. Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.

Mniejszy rozdrabniacz jest również wyposażony w podstawę w kolorze czarnym oraz ostrza ze stali szlachetnej. Pokrywa rozdrabniacza jest wykonana z solidnego szkła.

Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:
Blender został wyposażony w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczyń do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Zarówno dzbanek, jak i przykrywkę mniejszego rozdrabniacza zakłada się na części wyposażone w ostrza poprzez przekręcenie. Dzbanek i rozdrabniacz z przykręconą częścią wyposażoną w ostrza zakłada się na podstawę zawierającą silnik i lekko przekręca w prawo. Bezpieczne połączenie zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki wyposażone w gumowe przyssawki.Energooszczędny silnik o mocy 1500W oraz ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma prędkościami pracy oraz funkcją PULSE przełączanymi przy pomocy pokrętła:Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z grubego hartowanego szkła. Na bocznej ściance dzbanka zaznaczono podziałkę ułatwiającą przygotowanie określonych ilości pożywienia. Elastyczna pokrywka uszczelnia urządzenie podczas miksowania. Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór o średnicy 4,5 cm. Otwór zamykany jest zatyczką z przeźroczystego tworzywa. Łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw gwarantuje wyprofilowany dzióbek.W zestawie z blenderem znajduje się dodatkowo mniejszy, montowany na tej samej bazie rozdrabniacz, który może także służyć jako młynek. Mniejszy rozdrabniacz może być wykorzystany do mielenia orzechów, ziaren oraz nasion, które następnie można w wygodny sposób dodać do świeżo przyrządzonego koktajlu.Przewód zasilający o długości 80 cm z wtyczką nie wymagającą uziemienia zapewnia wygodne użytkowanie.Blender kielichowy umożliwia kruszenie lodu. Funkcja ta zapewnia łatwe przygotowanie koktajli, w których skład wchodzi rozdrobniony lód. Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Blender CR4058 jest rekomendowany przez jednego z największych producentów soków i owoców w Europie, firmę La-Sad. To oznacza, że produkt docenili profesjonaliści posiadający bardzo szeroką wiedzę na temat przetwarzania owoców i warzyw, stawiający sobie i innym wysokie wymagania.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Camry Cr 4058 oraz instrukcja obsługi.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.