Blender ręczny z zestawem Camry CR 4623Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością rozdrobnimy warzywa, przeciśniemy piure, przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl.Obudowa blendera wykonana jest ze stali nierdzewnej. Natomiast wykończenie górnej części urządzenia zawierającej silnik oraz przyciski włączników są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Przyciski włącznika/wyłącznika oraz Turbo, maksymalnie zwiększający moc są obramowane paskiem w kolorze srebrnym. Pokrętło umożliwiające płynną regulację prędkości z zaznaczoną skalą od 1 do 5 jest również wykonane z tworzywa w kolorze czarnym,.Elementy zestawu blendera Camry CR 4623 wykonane są ze: Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Zawieszka na kablu sieciowym umożliwia powieszenie urządzenia.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Czworokątny element z przezroczystego tworzywa jest dopasowany do otworu w pokrywie pojemnika do rozdrabniania, szczelnie go zamykając.

Dodatkowo w zestawie znajduje się kubek z podziałką od 100 ml do 600 ml ułatwiający miksowanie nawet małych ilości. Dzióbek kubka zapewnia wygodne nalewania rozdrobnionych produktów. Szczelnie zamykana pokrywka kubka ułatwia przechowywanie przyrządzonych potraw.Wydajny silnik o mocy 1000 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma przyciskami uruchamiającymi urządzenie wygodnie zamontowanymi pod palcem w górnej części obudowy. I – wolne obroty z płynną regulacją prędkości II – szybkie obroty i maksymalna moc, niezależnie od prędkości ustawionej za pomocą pokrętłaPłynną regulację prędkości miksowania zapewnia pierścień z podziałką od 1 do 5 zainstalowany w górnej części urządzenia. W trakcie pracy obramowanie pierścienia świeci się na niebiesko.Część urządzenia zawierającą silnik łączy się z wszystkimi dołączonymi nasadkami po przez dociśnięcie. Końcówka wtedy automatycznie się zatrzaskuje. Wygodne odłączanie końcówek umożliwiają dwa przyciski zamontowane po bokach obudowy. Jednoczesne ich naciśnięcie zwalnia zatrzask, który łączy część zawierającą silnik z dołączonymi akcesoriami.Długą nasadkę do miksowania zakłada się bezpośrednio na część zawierającą silnik i dociska. Natomiast nasadkę do ubijania piany dodatkowo łączy się z elementem przejściowym po przez wciśnięcie. W celu odłączenia należy część ze stalowymi drutami mocno wyciągnąć. Nasadkę do przeciskania piure dodatkowo łączy się z elementem przejściowym po przez przekręcenie. W celu odłączenia należy przekręcić końcówkę w drugą stronę drugą ręką trzymając element przejściowy.W pojemniku do rozdrabniania można założyć jedną z dwóch dołączonych tarczy do ścierania. Czarny element w kształcie walca wkładamy w metalowy bolec znajdujący się na środku dna pojemnika do rozdrabniania. Następnie na element w kształcie walca nakładamy tarczę. Całość zamykamy pokrywą nakładając ją tak, żeby otwór do dodawania produktów w trakcie rozdrabniania znajdował się nieco przed uchwytem pojemnika. Następnie lekko przekręcamy pokrywę zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Bezpiecznie się ona zatrzaskuje. Aby zdjąć pokrywę należy nacisnąć i przytrzymać przycisk w górnej części rączki pojemnika do rozdrabniania. Zwalnia się wtedy zatrzask. Jednocześnie przekręcamy pokrywę lekko w lewo.W pojemniku do rozdrabniania można również założyć zestaw do krojenia w kostkę. Do okrągłego elementu z prostokątnym otworem wkładamy jedną z dwóch dołączonych stalowych kratek. Następnie nakładamy okrągły element z osadzonym pod kątem podwójnym ostrzem. Zamykamy cztery metalowe zaczepy znajdujące się na obwodzie części okrągłego elementu z prostokątnym otworem. Całość wstawiamy do naczynia do rozdrabniania tak, aby środek otworu z założoną kratką znajdował się na wysokości rączki. Zestaw w bezpieczny sposób opiera się na wyżłobieniach ścianek górnej części pojemnika. Następnie nakładamy pokrywę i przekręcamy ją lekko w prawo.

Czworokątny element z przezroczystego tworzywa w bezpieczny sposób umożliwia dociskanie ścieranych lub krojonych produktów przez otwór w pokrywie pojemnika do rozdrabniania.Do pojemnika mini-malaksera wkładamy podwójny nóż nakładając go na znajdujący się na środku metalowy bolec. Następnie nakładamy pokrywkę mini-malaksera. Uformowane kształty w dolnej części pokrywki oraz w górnej części pojemnika zapobiegają przesuwaniu się pod czas rozdrabniania. Żeberka na bocznych ściankach pojemnika usprawniają mieszanie.Dzięki długiej nasadce ze stali nierdzewnej lender sprawdzi się podczas miksowania zup, sosów, kremów, majonezów, zupek dla dzieci, ciasta naleśnikowego. Trzepaczka umożliwi ubijanie białek, kremów, bitej śmietany. Końcówka do przeciskania szybko z ugotowanych ziemniaków zrobi smaczne puree. Rozdrabniacz posieka orzechy, bakalie, rozdrobni warzywa.

Przystawka do krojenia w kostkę o dwóch różnych rozmiarach ułatwi przygotowanie warzyw do zup, potrawek, sałatek, a także buraków do barszczu. Tarcze kroją warzywa w plasterki, szatkują kapustę, ścierają warzywa na grube wiórki na zdrowe surówki oraz drobno ścierają ziemniaki na placki.

Prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanym nasadkom.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender ręczny wraz z zestawem Camry CR 4623 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.