Blender kielichowy Mesko MS 4060Nowoczesny, biało-szary, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z białego tworzywa. Dwa okrągłe przyciski, dekoracyjny pasek na wysokości rozszerzenia obudowy oraz podstawa silnika z otworami wentylacyjnymi są wykonane z szarego tworzywa.Dzbanek o pojemności 1 L wykonano z plastiku. Pokrywka z okrągłym otworem na środku oraz wykończenie rączki dzbanka jest szarego tworzywa. Natomiast zatyczka do zamykania dzbanka z przeźroczystego tworzywa. Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze szarym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć: Blender został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Dwa podwójne noże z gładkim ostrzem przyśpieszają miksowanie różnorodnych owoców oraz warzyw. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.


Dzbanek zakłada się na część wyposażoną w ostrza poprzez przekręcenie. Dzbanek z przykręconą częścią wyposażoną w ostrza zakłada się na podstawę zawierającą silnik i lekko przekręca w prawo. Bezpieczne połączenie zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują 4 gumowe przyssawki w podstawie silnika.Energooszczędny silnik o mocy 250 W oraz mocy maksymalnej 500 W zapewnia sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma prędkościami pracy przełączanymi przy pomocy odpowiednich przycisków:

1 – wolne obroty umożliwiające cięcie większych kawałków warzyw i owoców. Produkty są rozdrabniane oraz wprawiane w szybki ruch wirowy. Kształt dzbanka oraz ostrzy umożliwia również mieszanie w pionie.

2 – szybkie obroty, maksymalna moc Umożliwia intensywne mieszanie rozdrobnionych produktów.Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z przeźroczystego tworzywa z podziałką od 200 ml do 1000 ml.. Żeberka na bocznych ściankach dzbanka przyśpieszają mieszanie, miksowane produkty stają się bardziej jednorodne. Zwiększają też wytrzymałość dzbanka. Bezpiecznie zamykana pokrywka przy pomocy dwóch zatrzasków uszczelnia urządzenie podczas miksowania. Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór na środku pokrywki dzbanka zamykany przy pomocy przeźroczystego korka. Zatyczka jest średnicy 42 mm z dwoma wypustami do zablokowania w pokrywce podczas miksowania. Wygodny uchwyt do otwierania pokrywki oraz wyprofilowany dzióbek gwarantują łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw.Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.

Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Mesko MS 4060 oraz instrukcja obsługi.

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.