Odkurzacz samochodowy Mesko MS 7033Mały, poręczny i lekki odkurzacz samochodowy o mocy 48 W zasilany z gniazdka zapalniczki 12 V. Można go z powodzeniem używać do sprzątania kabiny i bagażnika samochodu. Obudowa odkurzacza jest wykonana z twardego, gładkiego, łatwego do czyszczenia tworzywa w kolorze białym.Dzięki niewielkim wymiarom: długość 28 cm, szerokość 10 cm, wysokość 12 cm , zajmuje bardzo mało miejsca. Jest lekki – waży tylko 1 kg.. Nóżki w dolnej części obudowy ułatwiają jego odkładanie i przechowywanie.
Długi miękki, elastyczny kabel zasilający o długości 1,76 metra z wtyczką do gniazda zapalniczki 12 V w samochodzie zapewnia wygodne użytkowanie.W górnej części małej rączki umieszczono okrągły przesuwany wyłącznik. Obok niego znajduje się przycisk otwierania pojemnika na kusz. Dzięki niemu można w wygodny sposób odłączyć od silnika zbiornik na brud oraz bezpiecznie wyczyścić go i umyć.Wewnątrz przezroczystego pojemnika na kurz umieszczono plastikowy separator śmieci oraz filtr ze specjalnej tkaniny filtracyjnej. Filtr jest na stałe połączony z gumową uszczelką co gwarantuje jego skuteczność i uniemożliwia przedostawanie się pyłu do wnętrza silnika. Po wysypaniu zebranych śmieci można go wytrzepać i nawet uprać. Gdy wyschnie będzie jak nowy.W przedniej części niebieskiego, półprzeźroczystego pojemnika na kurz umieszczono szczelinę przez którą wciągane są śmieci. Do tego otworu można włożyć wąską ssawkę szczelinową, która służy do zbierania piasku z trudno dostępnych miejsc.Dane techniczneW kolorowym opakowaniu znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu odkurzacz Mesko MS 7033 oraz instrukcja obsługi w 21 językach

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.