Suszarka 2400W CR 2253 Camry
Suszarka Camry 2253 jest wyborem osób wymagających, które dbają o swoje włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Suszarka została wyposażona w regulatory zarówno siły nadmuchu, jak i jego temperatury, co obejmuje również zimny nadmuch. W zestawie do suszarki dołączono koncentrator i dyfuzor, które zwiększają możliwości suszenia i układania włosów. Dzięki niemu strumień możemy kierować na wybrane pasmo włosów, co przyspiesza znacznie jego suszenie. Dodatkowo suszarka wyróżnia się nowoczesnym wyglądem. Suszarka posiada specjalny uchwyt do zawieszania, dzięki któremu łatwiej jest urządzenie przechowywać i zaoszczędzimy nieco miejsca w łazience.

Dane techniczne

 • Zintegrowany przełącznik regulacji temperatury:
  - 2 stopnie siły nadmuchu
  - 3 ustawienia temperatury
 • Funkcja chłodnego nadmuchu
 • Koncentrator powietrza
 • Dyfuzor
 • Uchwyt do zawieszania
 • Moc: 2000-2400W
 • Moc maksymalna:2600W
 • Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz

Opis szczegółowy

Są takie sprzęty, które znajdziemy niemal w każdym mieszkaniu, a konkretnie w każdej łazience. Jednym z nich jest z pewnością suszarka do włosów. To produkt, dzięki któremu szybko i bez wysiłku ułożymy najbardziej wymyślną fryzurę. Polecamy suszarkę do włosów CAMRY CR 2253, szczególnie jeśli zależy nam na nowocześnie zaprojektowanym urządzeniu.

Temperatura ma znaczenie

Dbanie o włosy wymaga od nas przestrzegania kilku ważnych zasad. Błyszczące i zdrowe kosmyki są oznaką tego, jak się czujemy czy jesteśmy zdrowi i dodają nam urody. Zarówno panie, jak i panowie docenią model urządzenia, którego maksymalna moc to 2600 W. Sprawia to, że nawet gęste i długie włosy wysuszymy w kilka chwil. Używanie suszarki wywołuje u nas czasami dość sprzeczne uczucia, gdyż wydaje nam się, że działanie wysoką temperaturą na włosy może doprowadzić do ich uszkodzenia, przesuszenia, elektryzowania się i łamania. Dzieje się tak, gdy nieodpowiednio używamy suszarki. Dlatego nowoczesne modele wyposażone zostały w udogodnienia, które neutralizują ten negatywny wpływ ich działania. Nasze urządzenie wyposażone zostało w zintegrowany przełącznik regulacji temperatury, dzięki któremu możemy wybrać jedno z trzech ustawień. Warto dostosować je do gęstości, grubości i długości naszych włosów. Cieńsze kosmyki potrzebują krótszego suszenia, a także niższej temperatury niż grube. Wybierając urządzenie dla siebie, warto też upewnić się, że ma ono funkcję chłodnego nadmuchu. Ma on zbawienny wpływ na łuski włosa, które zamykają się i dzięki temu fryzura wygląda elegancko, a włosy są błyszczące.

Dodatkowe udogodnienia dla każdego

Poza regulacją temperatury możemy również ustawić siłę nadmuchu. Poza tym urządzenie wyposażone zostało w koncentrator powietrza. Dzięki niemu strumień możemy kierować na wybrane pasmo włosów, co przyspiesza znacznie jego suszenie. Dyfuzor za to, to ważny dodatek dla osób, którym zależy na stylowym wysuszeniu kręconych włosów. Włosy wyglądają na zdrowe, uniesione u nasady i łatwo się układają. Wszystkie przyciski znajdują się w łatwo dostępnym miejscu, co ułatwia właściwe ustawienie funkcji suszarki. Dodatkowo ma ona specjalny uchwyt do zawieszania, dzięki któremu łatwiej jest urządzenie przechowywać i zaoszczędzimy nieco miejsca w łazience. Suszarka jest też bardzo stylowa i wyróżnia się nowoczesnym designem. Ergonomiczny uchwyt chroni przed wyślizgnięciem się urządzenia podczas suszenia włosów.


Zawartość pudełka

 • Suszarka
 • Koncentrator powietrza
 • Dyfuzor
 • Instrukcja obsługi

Dane logistyczne

Dostępność produktu dostępny
Kod EAN 5902934839785
Kod CN
Waga netto 0.63
Waga brutto 14.5
Wymiary opakowania 24 x 28.5 x 10.5
Wymiary kartonu 49.5 x 58 x 33
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym 12
KGO 0

cr_2253.jpg

cr_2253_1.jpg

cr_2253_2.jpg

cr_2253_3.jpg

cr_2253_4.jpg

cr_2253_5.jpg

cr_2253_6.jpg