Lampa owadobójcza UV  MS 7933 Mesko

Lampa owadobójcza MESKO MS7933 to nowoczesne urządzenie kompleksowo rozwiązujące problem natrętnych owadów w naszym otoczeniu, urządzenie zwabia owady światłem UV, razi je wysokim napięciem prądu i przechowuje martwe insekty do czasu opróżnienia wyjmowanej tacki.

Urządzenie ma bardzo prostą zasadę działania. Emitowane przez świetlówkę światło ultrafioletowe o specjalnej dobranej do tego długości fali jest niezwykle atrakcyjne dla owadów latających, dlatego przylatują do wnętrza urządzenia. Świetlówka owinięta jest specjalną drucianą siatką znajdującą się przed źródłem światła. Płynące przez siatkę wysokie napięcie prądu powoduje porażenie insektów impulsem elektrycznym i doprowadza do ich śmierci. Słychać cichy trzask, martwe owady spadają wprost do wyjmowanej tacki na dole urządzenia, którą należy regularnie opróżniać.

Urządzenie usuwa owady z otoczenia, bez wykorzystywania środków chemicznych. Jest dużo estetyczniejsze niż porozwieszane lepy na owady - jak to czyniły nasze babki. Urządzenie w porównaniu do aerozoli nie wydziela żadnej chemii, nie naraża nas na wdychanie duszących oparów i szkodliwych substancji -jak to czyniły nasze matki.

Urządzenie wystarczy postawić w dowolnym miejscu, które narażone jest na wzmożoną aktywność owadów. Najlepiej, ustaw na blacie lub powieś urządzenie za haczyk w pożądanym miejscu. Rekomendowana jest wysokość 1,5-2,0 metra jako optymalna dla much, ciem, i innych owadów oraz 1,0 metr dla komarów.

Lampy owadobójcze są bezpieczne dla naszego zdrowia. Emitowane promieniowanie ultrafioletowe jest całkowicie nieszkodliwe dla człowieka i zwierząt domowych, a obudowa z trwałego tworzywa ABS gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie lampy.


Dane techniczne

 • Zwabia światłem UV, razi wysokim napięciem prądu, przechowuje martwe owady do wyrzucenia
 • Bezpieczna dla ludzi i zwierząt - działa bez użycia chemii, nie wydzielając szkodliwych substancji
 • Skuteczna ochrona przed: komarami, muchami i ćmami
 • Wysokie napięcie rażące owady 900V
 • Światło UV 365nm wabiące owady
 • Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS
 • Pozycja pracy urządzenia: wolnostojąca lub wisząca
 • Zastosowanie: wewnątrz
 • Obszar działania do 40 m2
 • Żywotność świetlówki UV 8.000 godzin
 • Wygodny hak do zawieszenia
 • Pojemnik na owady: odkręcany, łatwy w czyszczeniu
 • Wymiary: 12,2 x 12,2 x 25,3 cm
 • Cicha praca 46-54 dB
 • Moc urządzenia: 5 W
 • Napięcie: 220-240V ~50/60Hz

Opis szczegółowy

Zmieniający się klimat to nie tylko większe upały, brak śniegu zimą czy wietrzne dni jesienią. To także większy problem z dokuczającymi nam owadami. Jeśli należysz do osób, które lubią spędzać czas w ogrodzie lub na balkonie, ale nie lubią natarczywych komarów w domu to lampa owadobójcza MESKO MS 7933 jest produktem dla Ciebie.

Szybkie i wygodne rozwiązanie

Lampa owadobójcza, którą mamy w swojej ofercie to nowoczesne urządzenie, które jest proste w obsłudze, ale spełnia swoją funkcję w stu procentach. Emitowane przez świetlówkę światło UV przyciąga owady takie jak komary, ćmy, muchy, a specjalna siatka, która się wokół niej znajduje, razi insekty impulsem elektrycznym. Napięcie, które razi owady, sięga 900 V, ale jest bezpieczne dla ludzi. Podobnie jak światło UV 365nm, które nie ma wpływu na człowieka. Lampa działa w pomieszczeniach do 40 m², a żywotność świetlówki określana na poziomie 8000 godzin zapewnia długie użytkowanie lampy. Jedyne, co musimy zrobić to umieścić lampę w odpowiednim miejscu, tam, gdzie przylatuje najwięcej owadów i ją włączyć. Nie wymaga to żadnych specjalnych środków. Lampa wyposażona jest w odkręcany pojemnik na martwe owady, który należy regularnie opróżniać.

Bezpieczne i zdrowe dla człowieka

Lampa owadobójcza jest również bezpieczna dla naszego zdrowia. Poza tym, że emitowane przez nią światło czy napięcie nam nie szkodzi, to urządzenie charakteryzuje się również cichą pracą od 46 do 54 dB. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS sprawia, że lampa posłuży nam przez długi czas. Wygodny hak do zawieszenia ułatwia umieszczenie lampy w wybranym przez nas miejscu. Może ona również stać na stole czy regale. To, co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, iż stosowanie proponowanej przez nas lampy znacznie ogranicza używanie chemicznych substancji. To zdrowa alternatywa dla sprayów na komary, płytek czy lepów, które też nie wyglądają zbyt estetycznie. Co ważne, lampę łatwo utrzymać w czystości. Należy regularnie czyścic pojemnik na owady oraz siatkę wysokonapięciową. Kratkę najlepiej czyścić szczoteczką, aby pozbyć się resztek ciał owadów.


Zawartość pudełka

 • Instrukcja obsługi

Dane logistyczne

Dostępność produktu dostępny
Kod EAN 5902934835817
Kod CN
Waga netto 9.3
Waga brutto 13
Wymiary opakowania 14 x 24.5 x 12.5
Wymiary kartonu 65.5 x 26.5 x 57.5
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym 20
KGO 0

ms_7933.jpg

ms_7933_1.jpg

ms_7933_2.jpg

ms_7933_5.jpg

ms_7933_6.jpg

ms_7933_7.jpg