Czajnik plastikowy Adler AD 1277 whiteDuży, rodzinny o pojemności 1.7 litra, pozwalający sprawnie zagotować wodę na herbatę dla 6-7 osób dzięki mocy 2200 W. Czajnik ten to znacznie więcej niż tylko przedmiot użytkowy - stanowi również niebagatelną ozdobę kuchni. Doskonały zarówno do nowocześnie urządzonego domu, jak i do przestrzeni reprezentacyjnej, jak biuro, kancelaria czy pokój konferencyjny.Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę w kolorze białym. Natomiast podstawka, obramowanie pokrywki oraz wierzchnia część rączki są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Wzór uformowany z czworokątnych piramid na bocznych ściankach oraz wykończenie dolnej części dzbanka w kolorze pomarańczowym dopełniają nietuzinkowy wygląd urządzenia.Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Umożliwia on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak aby jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Okrągła podstawka zapewnia dużą stabilność oraz miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.

Posiada on bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie uchwytu jest dopasowane do wyglądu obudowy. Przycisk otwierania pokrywki umieszczony jest w górnej części rączki. Taki kształt sprawia że wypełniony wodą trzyma się wygodnie i stabilnie.Wyposażony jest w okrągłą automatycznie otwieraną pokrywkę. Umożliwia to czworokątny przycisk z tworzywa w kolorze czarnym, umieszczony w górnej części rączki.

Wodowskaz z przeźroczystego tworzywa z boku obudowy, pod uchwytem z zaznaczoną czarną skalą od 1,0L do 1,7L umożliwia zagotowanie takiej ilości wody jaka jest potrzebna. Dyskretna lokalizacja wodowskazu podkreśla elegancki wygląd urządzenia.Bezbarwny przycisk włącznika i wyłącznika znajduje się w dolnej części obudowy. Jest on podświetlany niebieską diodą LED pod czas pracy urządzenia. Czajnik Adler AD 1277 white wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

Wewnątrz obudowy zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 2200 W, co zapewnia szybkie zagotowanie wody.Obsługa jest bardzo prosta.

Nalewamy potrzebną ilość wody. Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się niebieska dioda umieszczona w przycisku włącznika. Woda względnie cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 2200 Watów. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i urządzenie wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.Wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala na automatyczne wyłączenie, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Ponadto blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.

Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu czajnik plastikowy Adler AD 1277 white , podstawka oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.