Opiekacz do kanapek Adler AD 301Umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie ciepłych przekąsek. Pozwala na jednoczesne zapiekanie 2 kanapek, które można podzielić na 4 trójkątne kawałki.Obudowa jest wykonana z termoodpornego tworzywa , z białym pokryciem. Zapinka na rączce jest również z tworzywa w kolorze białym. Płyty grzejne są w kolorze czarnym. Górna i dolna część opiekacza dodatkowo połączone są elementem w stalowym oplocie. Dwie lampki kontrolne: czerwona i zielona zainstalowane w górnej części obudowy, blisko rączki.Płyty grzejne są pokryte powłoką nie przywierającą. Takie rozwiązanie ułatwia wyjmowanie przyrządzonych potraw . Dodatkowo powłoka pozwala opiekać bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że przekąski są zdrowsze. Uformowane zagłębienia oraz wypukłości płyt grzejnych zapewniają warunki zapiekania przyrządzanym kanapkom.Jednoczesne obustronne opiekanie kanapek zapewnia konstrukcja zawiasów łączących górną i dolną płytę grzejną oraz zapinka na rączce. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe łatwe dociskanie przekąsek podczas zapiekania.Opiekacz dysponuje mocą 750W oraz dwiema lampkami kontrolnymi. Czerwona lampka informuje, że urządzenie jest podłączone do zasilania. Zielona lampka świeci się, gdy płyty grzejne są podgrzewane. Po ich nagrzaniu gaśnie.
Płyty opiekacza z żeberkami umożliwiają opiekanie dwóch kanapek jednocześnie z wytłoczonym wzorem dwóch trójkątów każda..Dwie antypoślizgowe nóżki z przodu i szeroki wspornik tylni który służy również jako zwijacz kabla zasilającego gwarantują dużą stabilność całego urządzenia.

Można opiekać kanapki, tasty, pieczywo, placki: z serem, szynką lub inną wędliną, z jajkiem, warzywami, a także ze słodkimi dodatkami. Nie przywierająca powłoka płyt grzejnych zapewnia łatwe mycie urządzenia.

Opiekacz można przenosić za rączkę, a także przechowywać w pozycji pionowej po zamknięciu zapinki do blokowania górnej części urządzenia.Dane techniczne
  • Moc 750 W
  • Płyty grzewcze pokryte nie przywierającą powłoką
  • Jednocześnie opieka 2 kanapki (4 trójkątne sandwiche)
  • Termostat utrzymujący optymalną temperaturę opiekania sandwichy
  • Lampka kontrolna termostatu wskazuje gotowość do pieczenia
  • Wskaźnik zasilania
  • Nie nagrzewająca się obudowa
  • Możliwość przechowywania w pozycji pionowej
  • Miejsce do nawinięcia sznura
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu opiekacz do kanapek Adler AD 301 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony