Opiekacz do orzeszków XL Adler AD 3039Umożliwia szybkie i łatwe wypiekanie ciasteczek orzeszków. Pozwala na jednoczesne przyrządzanie 24 sztuk ciasteczek w kształcie połówki orzecha, z których po wypełnieniu kremem można otrzymać 12 nadziewanych orzeszków.Obudowa wykonana jest z gładkiego tworzywa w kolorze białym. Wykończenie wierzchniej części urządzenia wykonane jest z metalizowanego plastiku w kolorze srebrnym. Płyty grzejne są w kolorze czarnym. Czerwona lampka kontrolna: zainstalowana w górnej części obudowy.Płyty do orzeszków umożliwiają wypiekanie przekąsek w kształcie połówek łupin orzechów z uformowanych kulek ciasta do ciasteczek orzeszków.Płyty grzejne są pokryte powłoką nie przywierającą. Takie rozwiązanie ułatwia wyjmowanie przyrządzonych potraw .Dodatkowo powłoka pozwala opiekać bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że przekąski są zdrowsze.Uformowane zagłębienia oraz wypukłości ma powierzchniach płyt grzejnych zapewniają warunki zapiekania przyrządzanym przekąskom, nadając im kształt połówek łupin orzechów.Opiekacz dysponuje mocą 1400 W oraz jedną lampką kontrolną. Czerwona lampka świeci się, gdy płyty grzejne są podgrzewane po podłączeniu urządzenia do zasilania. Po ich nagrzaniu gaśnie.Dwie antypoślizgowe nóżki z przodu i szeroki wspornik tylni który służy również jako zwijacz kabla zasilającego gwarantują dużą stabilność całego urządzenia.
Jednoczesne obustronne opiekanie orzeszków zapewnia konstrukcja zawiasów łączących górną i dolną płytę grzejną oraz dodatkowo zapinka na rączce. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe łatwe dociskanie ciasta podczas zapiekania.Można opiekać ciasteczka orzeszki zarówno jako słodkie jak i jako słone przekąski. Po upieczeniu można je wypełniać i łączyć kremem słodkim lub wytrawnym, z mlekiem, masłem, budyniem, ze śmietaną, serkiem mascarpone, z kakao, z czekoladą, z mielonymi lub siekanymi orzechami, z pikantnymi lub słonymi dodatkami.Nie przywierająca powłoka płyt grzejnych zapewnia łatwe czyszczenie.Opiekacz można przenosić za rączkę, a także przechowywać w pozycji pionowej po zamknięciu zapinki do blokowania górnej części urządzenia.Dane techniczne
 • Urządzenie do wypiekania orzeszków / ciasteczek.
 • Jednorazowo można wypiekać 24 połówek orzeszków.
 • Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą.
 • Szybkie pieczenie: 12 ciasteczek w 2 minuty.
 • Bakelitowa obudowa.
 • Termoizolowane uchwyty.
 • Pokrywa z zatrzaskiem.
 • Lampka kontrolna.
 • Nóżki antypoślizgowe.
 • 220-240V ~50/60Hz
 • Moc: 1400W
 • Moc maksymalna 1600W
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu opiekacz do orzeszków Adler AD 3039 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie urządzenie jest sprzedawane.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony