Opiekacz do kanapek rozmiar USA XXL Adler AD 3043Umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie ciepłych przekąsek. Pozwala na jednoczesne zapiekanie dwóch dużych kanapek, które można podzielić na 4 trójkątne kawałki.Wierzchnia część obudowy wykonana jest ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Natomiast boczna część obudowy, rączka,, zawiasy oraz zapinka są z gładkiego tworzywa w kolorze czarnym. Płyty grzejne są w kolorze czarnym. Górna i dolna płyta są połączone przewodami ukrytymi w zawiasach. Dwie lampki kontrolne: czerwona i zielona zainstalowane w górnej części obudowy.Płyty grzejne są pokryte powłoką nie przywierającą. Takie rozwiązanie ułatwia wyjmowanie przyrządzonych potraw . Dodatkowo powłoka pozwala opiekać bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że przekąski są zdrowsze.Uformowane zagłębienia oraz wypukłości płyt grzejnych zapewniają warunki zapiekania przyrządzanym kanapkom.Duży rozmiar płyt grzejnych 28,5 x 15,2 cm umożliwia opiekanie kanapek w rozmiarze amerykańskim XXL.Opiekacz dysponuje mocą 900W oraz dwiema lampkami kontrolnymi. Czerwona lampka informuje, że urządzenie jest podłączone do zasilania. Zielona lampka świeci się, gdy płyty grzejne są podgrzewane. Po ich nagrzaniu gaśnie.Jednoczesne obustronne opiekanie kanapek zapewnia konstrukcja zawiasów łączących górną i dolną płytę grzejną oraz zapinka na rączce. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe łatwe dociskanie przekąsek podczas zapiekania.
Płyty opiekacza z żeberkami umożliwiają opiekanie dwóch dużych kanapek w rozmiarze amerykańskim XXL z wytłoczonym wzorem dwóch trójkątów każda. Dwie antypoślizgowe nóżki z przodu i szeroki wspornik tylni który służy również jako zwijacz kabla zasilającego gwarantują dużą stabilność całego urządzenia.Można opiekać kanapki, tasty, pieczywo, placki: z serem, szynką lub inną wędliną, z jajkiem, warzywami, a także ze słodkimi dodatkami.Nie przywierająca powłoka płyt grzejnych zapewnia łatwe mycie urządzenia. Opiekacz można przenosić za rączkę, a także przechowywać w pozycji pionowej po zamknięciu zapinki do blokowania.Dane techniczne
  • Moc Max: 1300 W
  • Moc Nom.:900 W
  • Płyty grzewcze pokryte nieprzywierającą powłoką
  • Rozmiar płyty grzewczej 28,5cm x 15,2cm
  • Termostat utrzymujący optymalną temperaturę opiekania kanapek
  • Lampka kontrolna termostatu wskazuje gotowość do pieczenia
  • Wskaźnik zasilania
  • Możliwość przechowywania w pozycji pionowej
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu opiekacz do kanapek rozmiar USA XXL Adler AD 3043 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie urządzenie jest sprzedawane.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony