Blender kielichowy Adler AD 4057Nowoczesny, biało-szary, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.

Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z białego tworzywa. Zaś wykończenie dolnej części obudowy oraz pokrętło uruchamiające urządzenie są z tworzywa w kolorze szarymDzbanek o pojemności 1,5L wykonano z plastiku. Pokrywka dzbanka z okrągłym otworem na środku jest białego tworzywa, natomiast zatyczka do zamykania dzbanka z przeźroczystego tworzywa. Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze białym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:
Blender został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Dwa podwójne noże z gładkim i ząbkowanym ostrzem przyśpieszają miksowanie różnorodnych owoców oraz warzyw. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Dzbanek zakłada się na część wyposażoną w ostrza poprzez przekręcenie. Dzbanek z przykręconą częścią wyposażoną w ostrza zakłada się na podstawę zawierającą silnik i lekko przekręca w prawo. Bezpieczne połączenie zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki zaopatrzone w gumowe przyssawki.Energooszczędny silnik o mocy 450W oraz ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje czterema prędkościami pracy oraz funkcją PULSE przełączanymi przy pomocy pokrętła:
1 – wolne obroty umożliwiające cięcie większych kawałków warzyw i owoców. Produkty są rozdrabniane oraz wprawiane w szybki ruch wirowy. Kształt dzbanka oraz ostrzy umożliwia również mieszanie w pionie.
4 – szybkie obroty, maksymalna moc, zapewniające intensywne mieszanie rozdrobnionych produktów.
funkcja PULSE - uruchamia przerywaną pracę urządzenia o maksymalnej ilości obrotówKomfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z przeźroczystego tworzywa z podziałką od 500 ml do 1500 ml co 125 ml. Żeberka na bocznych ściankach dzbanka przyśpieszają mieszanie, miksowane produkty stają się bardziej jednorodne. Zwiększają też wytrzymałość dzbanka. Bezpiecznie zamykana pokrywka uszczelnia urządzenie podczas miksowania. Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór na środku pokrywki dzbanka zamykany przy pomocy przeźroczystego korka. Zatyczka jest średnicy 45 mm z dwoma wypustami do zablokowania w pokrywce podczas miksowania. Wygodny uchwyt do otwierania pokrywki oraz wyprofilowany dzióbek gwarantują łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw.

Przewód zasilający o długości 115 cm z wtyczką nie wymagającą uziemienia zapewnia wygodne użytkowanie. Automatyczna blokada uniemożliwia włączenie blendera bez założonego kubka oraz pokrywki.

Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Adler AD 4057 oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.