Blender kielichowy Adler AD 4076Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z plastikowego tworzywa imitującego aluminium. Natomiast panel sterowania oraz wykończenie dolnej części obudowy są w kolorze czarnym. Jej czworokątny kształt nadaje urządzeniu oryginalny wygląd. Pasek wokół pokrętła do sterowania pracą blendera jest z chromowanego plastiku.Dzbanek o pojemności 1,5l wykonano z grubego szkła z czterema wewnętrznymi żeberkami. Pokrywka dzbanka z okrągłym otworem na środku jest z matowanego tworzywa. Jej szczelność zapewnia silikonowa uszczelka. Zatyczka do zamykania dzbanka z miarką 30 ml jest wykonana z przeźroczystego tworzywa..Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Blender dysponuje dwoma prędkościami pracy oraz funkcją PULSE przełączanymi przy pomocy pokrętła:

I – wolne obroty umożliwiające cięcie większych kawałków warzyw, owoców oraz lodu. Produkty są rozdrabniane i wprawiane w szybki ruch wirowy. Kształt dzbanka oraz ostrzy umożliwia również mieszanie w pionie.

II – szybkie obroty, maksymalna moc, zapewniające intensywne mieszanie rozdrobnionych produktów.

funkcja PULSE - uruchamia przerywaną pracę urządzenia o maksymalnej ilości obrotówDo części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Blender kielichowy dysponuje mocą 500W oraz mocą maksymalną 1000W, co zapewnia łatwe oraz efektywne przygotowanie koktajli.Został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Dzbanek łączy się z częścią wyposażoną w ostrza poprzez przekręcenie. Dzbanek z przykręconą częścią wyposażoną w ostrza zakłada się na podstawę zawierającą silnik i lekko przekręca w prawo. Bezpieczne połączenie tych dwóch części zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki o zwiększonej powierzchni, dodatkowo zaopatrzone w gumowe przyssawki.Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z grubego hartowanego szkła. Na bocznej ściance dzbanka zaznaczono podziałkę od 250ml do 1500ml, ułatwiającą przygotowanie określonych ilości pożywienia.Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór w pokrywce o średnicy 5 cm. Otwór zamykany jest zatyczką z przeźroczystego tworzywa. Łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw gwarantuje wyprofilowany dzióbek oraz wygodna rączka dzbanka.Blender kielichowy umożliwia kruszenie lodu. Funkcja ta zapewnia łatwe przygotowanie koktajli, w których skład wchodzi rozdrobniony lód.Ponadto blender może być wykorzystywany do przyrządzania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Adler AD 4076 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.