Blender kielichowy Adler AD 4078Nowoczesny, srebrno-czarny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wykończenie górnej oraz dolnej części obudowy jest wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Natomiast panel sterowania oraz wykończenie pokrętła uruchamiającego urządzenie są w w kolorze szarym.Dzbanek o pojemności 1,5l z czterema wewnętrznymi żeberkami wykonano z grubego szkła. Pokrywka dzbanka z okrągłym otworem na środku jest z matowanego tworzywa w kolorze czarnym. Jej szczelność zapewnia silikonowa uszczelka. Pokrywka przykrywa również dzióbek dzbanka. Zatyczka do zamykania otwory na środku pokrywki jest wykonana z przeźroczystego tworzywa.Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Metalowa kopułka jest wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Blender kielichowy o mocy 800W oraz mocy maksymalnej 1700W dysponuje dwoma prędkościami pracy przełączanymi przy pomocy pokrętła oraz trzema programami:Blender został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Metalową kopułkę z ostrzami i uszczelką wkładamy do czarnej oprawy kubka. Następnie całość zakręcamy na szklany dzbanek. Dzbanek z przykręconą oprawą wkładamy do silnika z góry. Dwunastokątna prowadnica na obwodzie czarnej oprawy kubka naprowadza we właściwe położenie.Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki zaopatrzone w gumowe przyssawki. Blender włączamy przekręcając pokrętło z pozycji OFF na ON. Przy założonym kubku miga niebieskie podświetlenie na obwodzie pokrętła i przycisków sterujących. Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z grubego hartowanego szkła. Prostokątny otwór w obudowie silnika z tyłu części urządzenia zawierającej silnik ułatwia czyszczenie.

Zdjęcie 360°

Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór w pokrywce. Otwór zamykany jest zatyczką z przeźroczystego tworzywa. Łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw gwarantuje wyprofilowany dzióbek oraz wygodna rączka dzbanka.Blender kielichowy umożliwia kruszenie lodu. Funkcja ta zapewnia łatwe przygotowanie koktajli, w których skład wchodzi rozdrobniony lód.Ponadto blender może być wykorzystywany do przyrządzania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Adler AD 4078 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.