Blender ręczny z zestawem Adler AD 4605Nowoczesny, w kolorystyce czarno-białej, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl. Obudowa wykonana jest z tworzywa w kolorze białym. Natomiast wykończenie dolnej części urządzenia zawierającej silnik oraz przyciski włączników są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym.

Końcówka do mini-malaksera oraz nasadka do rozdrabniania są tworzywa w kolorze białym. Natomiast górna część nasadki do ubijania piany oraz pokrywka mini-malaksera są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym, takiego samego jak wykończenie części zawierającej silnik. Pojemnik mini-malaksera oraz naczynie do rozdrabniania zrobiono zaś z przeźroczystego tworzywa.Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Kabel o długości 110 cm zapewnia wygodne użytkowanie. Zawieszka na kablu sieciowym umożliwia powieszenie urządzenia.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Dodatkowo w zestawie znajduje się kubek ułatwiający miksowanie nawet małych ilości. Średnica kubka 90 mm głębokość 160 mm, podziałka co 50 ml od 50 ml do 700 mlEnergooszczędny silnik o mocy 200 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwiema prędkościami miksowania, które uruchamiane są po przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku wygodnie zamontowanego pod palcem w górnej części obudowy urządzenia.Prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanym nasadkom.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender wraz z zestawem Adler AD 4605 oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.