Blender ręczny Adler AD 4617owoczesny, w kolorystyce czarno-srebrnej, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl.Obudowa wykonana jest z tworzywa w kolorze czarnym. Natomiast przycisk włącznika jest w kolorze srebrnym. Nasadka do rozdrabniania jest wykonana ze stali nierdzewnej.Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Kabel o długości 120 cm zapewnia wygodne użytkowanie. Zawieszka na kablu sieciowym umożliwia powieszenie urządzenia.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć solidnie wykonaną nasadkę do rozdrabniania, tworząc wygodny blender do miksowania, nawet bezpośrednio w garnku.

Nasadkę do rozdrabniania zakłada się po przez przekręcenie aż wyznaczone punkty na obudowie części urządzenia zawierającej silnik oraz na końcówce znajdą się na tej samej wysokości. Przy znaku otwartej kłódki zaczynamy zakładać. Następnie przekręcamy w prawo do znaku zamkniętej kłódki.Energooszczędny silnik o mocy 300 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dodatkowo komfort miksowania podnosi lekkość oraz prosty kształt urządzeniaUrządzenie uruchamiane jest po przez naciśnięcie przycisku wygodnie zamontowanego pod palcem w górnej części obudowy. Ponadto blender jest prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanej nasadce.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender Adler AD 4617 oraz instrukcja obsługi.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.