Odkurzacz Adler AD 7041Cichy, energooszczędny o mocy 800 W. Urządzenie to o wysokiej klasie skuteczności, idealne do szybkiego i wygodnego sprzątania, pozwoli w wygodny sposób odkurzyć całe mieszkanie czy biuro.Zastosowano w nim nowoczesny wydajny agregat ssący o parametrach odkurzania, takich jak wcześniejsze urządzenia o mocy 2300 W. Tak dużą oszczędność energii osiągnięto dzięki zastosowaniu:Obudowa odkurzacza jest wykonana z twardego, gładkiego, łatwego do czyszczenia tworzywa w kolorze czerwonym. Pokrętło regulacji mocy jest również z tworzywa w kolorze czerwonym. Spód obudowy oraz koła są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Natomiast przyciski włącznika /wyłącznika, zwijania przewodu elektrycznego, boczne części kół oraz wykończenie otworu do montowania węża są wykonane z tworzywa w kolorze srebrnym. Pokrywa filtra wylotowego oraz obramowanie pokrętła regulacji mocy ssania są z tworzywa w kolorze czarnym.Posiada on w dwa duże miękkie koła z tyłu i obrotowe kółko 360° z przodu. Całość jest bardzo dobrze wyważona co ułatwia odkurzanie różnorodnych powierzchni. Wygodna rączka z przodu urządzenia zapewnia komfortowe przenoszenie oraz odkładanie odkurzacza.W górnej części obudowy nad tylnymi kołami umieszczono po obu stronach dwa przyciski: włącznika i wyłącznika oraz zwijacza przewodu. Pomiędzy nimi znajduje się pokrywa wymiennego filtra wylotowego HEPA. Na środku zainstalowano pokrętło regulacji mocy ssania.

Kurz w czasie odkurzania zbierany jest do worka z mikrowłókna, który zatrzymuje ponad 95% jego cząstek. Worek po napełnieniu można wymienić na nowy. Filtr wlotowy wewnątrz odkurzacza pomiędzy workiem a silnikiem dodatkowo filtruje powietrze.Anty-alergiczny filtr wylotowy HEPA oczyszcza powietrze z odkurzacza zatrzymując pyłki roślin, sierść zwierząt, roztocza kurzu, a nawet niektóre zarazki. Można go wytrzepać w miarę potrzeby.Do odkurzacza dołączono wyposażenie:Dzięki niewielkim wymiarom: zajmuje mało miejsca. Jest lekki. Jego wielkość i ciężar w porównaniu do mocy 700 W klasyfikuje go wysoko w kategorii domowych odkurzaczy.Dzięki niskiej konstrukcji ssawko-szczotek jest możliwe sprzątanie nawet pod meblami o małym prześwicie nad podłogą. Przegubowe połączenie oraz dwa kółka po obu stronach dołączonych ssawko-szczotek ułatwiają precyzyjne odkurzanie. Małe wymiary i elastyczny wąż z wymiennymi szczotkami pozwala sprzątać nawet pod niskimi meblami. Płynna regulacja mocy wraz z wygodnie działającą regulacją ssania w uchwycie węża, ułatwia dopasowanie siły ssania w trakcie sprzątania.W przedniej części pokrywy worka na kurz umieszczono wygodny przycisk otwierania. Natomiast w górnej jej części znajduje się wskaźnik napełnienia.Solidny kabel zasilający z uniwersalną wtyczką do gniazdek z uziemieniem i bez uziemienia zamontowany w wewnętrznym zwijaczu, uruchamianym przyciskiem w górnej części obudowy. Po jego rozwinięciu możemy odkurzać w promieniu 7metrów od gniazdka zasilającego 230 V.Otwory w pokrywie filtra wylotowego są skierowane do góry. Takie ukierunkowanie wylotu powietrza nie przeszkadza zwierzętom domowym i podnosi kurzu z podłogi.Super cichy: 74 Db zapewnia odkurzanie przy niewielkim poziomie hałasu oraz małym poborze mocy. Duża pojemność worka na kurz gwarantuje komfort pracy.W tylnej części obudowy umieszczono zaczep, który ma dwojakie zastosowanie. Pozwala on zaczepić i postawić ssawko-szczotkę z rurą i wężem, pionowo. Służy on też jako oparcie odkurzacza jeśli chcemy go postawić.Dane techniczneW kolorowym opakowaniu znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu odkurzacz Adler AD 7041 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.