Bezworkowy odkurzacz ręczny AD 7043Cichy, energooszczędny, bezprzewodowy, o mocy 100 W, idealne do szybkiego i wygodnego sprzątania. Pozwoli w wygodny sposób, bez konieczności szukania gniazdek elektrycznych, odkurzyć całe mieszkanie czy biuro wraz z wszystkimi trudno dostępnymi miejscami.Zastosowano w nim nowoczesny wydajny agregat ssący o parametrach odkurzania, takich jak wcześniejsze urządzenia o mocy 250 W . Tak dużą oszczędność energii osiągnięto dzięki zastosowaniu:Obudowa odkurzacza jest wykonana z twardego, gładkiego, łatwego do czyszczenia tworzywa w kolorze czarnym. Zaś jej przednia część,, przyciski włącznika /wyłącznika, otwierania pojemnika na kurz oraz plastikowa obudowa filtra są w kolorze granatowym. Pojemnik na kurz jest z półprzeźroczystego tworzywa.Nie dzielona aluminiowa rura jest pomalowana na niebiesko. Dołączone ssawki, podstawka do odstawiania, element do zawieszania na ścianie oraz ładowarka są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Środkowa część turboszczotki oraz przycisk do jej odłączania od odkurzacza są w kolorze granatowym.Całość jest bardzo dobrze wyważona co ułatwia odkurzanie różnorodnych powierzchni oraz miejsc trudnodostępnych. Kurz w czasie odkurzania zbierany jest do pojemnika z pół-przeźroczystego tworzywa zamontowanego w rączce odkurzacza. Po napełnieniu można go odłączyć, wysypać i w miarę potrzeby umyć.Odkurzacz jest wyposażony w filtry:Wygodne opróżnianie pojemnika na kurz zapewnia przycisk zainstalowany w górnej jego części. Przycisk należy przesunąć w stronę pojemnika. Odłącza się wtedy go od odkurzacza. W środku pojemnika jest plastikowy filtr cyklonowy oddzielający grubsze frakcje kurzu i okrągły filtr do najlżejszego kurzu. Kusz można wysypać po wyjęciu filtru okrągłego i filtru cyklonowego. Po wysypaniu kurzu z pojemnika można go umyć.Do odkurzacza dołączono wyposażenie:Dzięki niskiej konstrukcji dołączonych końcówek jest możliwe sprzątanie nawet pod meblami o małym prześwicie nad podłogą. Przegubowe połączenie turbo-elektro-szczotki ułatwia precyzyjne odkurzanie. Szczotka jest wyposażona w dwa kółka. Pojemność 0,7 L zbiornika na kurz zapewnia komfort pracy.Turbo-elektro-szczotka jest zasilana wzdłuż rury ssącej z akumulatora odkurzacza. Niebieskie światła LED widoczne od góry szczotki świecą się pod czas pracy. Przednie, białe światło LED ułatwiające szukanie brudu również świeci przez cały czas odkurzania. Granatowy przycisk u nasady służy do odłączania elektroszczotki od rury ssącej lub od odkurzacza..Odkurzacz uruchamia się przyciskiem zainstalowanym w rączce, wygodnie pod palcem wskazującym. W celu zwiększenia mocy należy nacisnąć ponownie przycisk włącznika/wyłącznika. Aby wyłączyć urządzenie naciskamy przycisk po raz trzeci.Pojemność baterii 2200mAh zapewnia 28 min czasu pracy odkurzacza. Czas ładowania baterii wynosi 4,5h. Wtyczkę kabla ładowarki wkładamy do okrągłego gniazda w tylnej części obudowy. Z przodu obudowy zainstalowany jest wskaźnik naładowania baterii.

Dzięki niewielkim wymiarom: zajmuje mało miejsca. Jest lekki. Jego wielkość i ciężar w porównaniu do mocy 100 W klasyfikuje go wysoko w kategorii ręcznych odkurzaczy. Małe wymiary oraz wymienne szczotki pozwalają sprzątać nawet pod niskimi meblami. Wygodnie działająca regulacja mocy ssania w przycisku włącznika ułatwia zwiększenie siły ssania w trakcie sprzątania.Odkurzacz z założoną turbo-elektro-szczotką można w wygodny sposób odstawić na stojak z uchwytami do przechowywania dwóch dołączonych końcówek. W tylnej części turbo-elektro-szczotki znajduje się uchwyt do wstawiania całego odkurzacza na podstawkę w pozycji pionowej. Zajmuje wtedy mało miejsca. Na podstawce są również miejsca do wstawienia pozostałych dwóch końcówek.

Odkurzacz można również odwiesić na element do montażu na ścianie. W dolnej części urządzenia znajduje się prostokątny otwór, który pasuje do wieszaka w uchwycie ściennymDane techniczneW kolorowym opakowaniu znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu bezworkowy odkurzacz ręczny AD 7043 ładowarka oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.