Golarka do tkanin AD 9615Umożliwia przywrócenie tkaninom ich właściwego, eleganckiego wyglądu. Dzięki niej w wygodny sposób można usunąć zmechacenia i supełki z tkanin, odzieży, koców, a nawet dywanów, z ulubionego swetra czy tapicerowanego fotela.Obudowa wykonana jest z tworzywa w kolorze białym. Tylna część rączki oraz przycisk włącznika/wyłącznika są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Potrójne ostrze oraz okrągła kratka z otworami są ze stali. Okrągła nakrętka na część zawierającą ostrza jest wykonana z przeźroczystego tworzywa.Pędzelek do czyszczenia urządzenia wykonany jest z tworzywa w kolorze białym.Kratka z otworami umożliwiającymi ścinanie supełków znajduje się ponad ostrzami. Zbiornik na supełki wokół części zawierającej ostrza. Odkręcana nakrętka z przeźroczystego tworzywa umożliwia łatwe opróżnianie zbiornika.Urządzenie uruchamia się przyciskiem znajdującym się w górnej części wierzchniej strony rączki. Powierzchnia tnąca: 5cm2 gwarantuje wygodne usuwanie supełków.Zasilanie bateryjne, dwie baterie AA (1,5V), umożliwia wygodną prace niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej. Zdejmowana klapka nad gniazdem bateryjnym znajduje się na wewnętrznej stronie rączki.
Łatwa w użyciu dzięki wygodnej rączce oraz odkręcanemu pojemnikowi na supełki.Dołączony pędzelek do czyszczenia urządzenia zapewnia wygodne użytkowanie. Brak baterii w zestawie.Dane techniczne
  • Usuwa supełki i zmechacenia z tkanin
  • Blokada bezpieczeństwa
  • Łatwy do odkręcenia pojemnik
  • Siatka i ostrza ze stali nierdzewnej
  • Powierzchnia tnąca: 5cm
  • Pędzelek czyszczący
  • Zasilanie:2 baterie AA (1,5V) (brak baterii w zestawie)
Wewnątrz kolorowego opakowania golarki do tkanin Adler AD 9615 znajduje się dobrze zabezpieczona do transportu golarka do tkanin, pędzelek oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie urządzenie jest sprzedawane.

Adler jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Adler jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Adler produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Adler. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony