Czajnik elektryczny Camry CR 1255bElegancki, w czarnym kolorze, 1,7-litrowy, przydatny w każdej kuchni, biurze i akademiku. Można w nim na raz zagotować wodę na aż 10 filiżanek dobrej kawy. Dysponuje mocą 2200 W, co czyni go mistrzowskim rozwiązaniem, jeśli chodzi o szybkie gotowanie wody. Obudowa wykonana jest z tworzywa odpornego na temperaturę w kolorze czarnym. Asymetryczny kształt dzbanka nadaje urządzeniu oryginalny wygląd.Pokrywka z wytłoczonym geometrycznym wzorem jest dopasowana do wyglądu urządzenia. Jest ona otwierana przy pomocy uchwytu na jej środku. Przycisk włącznika i wyłącznika wykonany z takiego samego tworzywa jak wodowskazy jest zainstalowany w górnej części rączki.Czajnik Camry CR 1255b jest wyposażony w bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Wyważona wyprofilowana rączka, jest wykonana z tworzywa, takiego samego jak reszta obudowy. Sprawia to że trzyma się go wygodnie i stabilnie.Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360° oraz płaskie dno. Umożliwia to dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak aby uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu. Okrągła podstawka zapewnia dużą stabilność oraz miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje bezpieczne połączenie tych dwóch części.Wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu się wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala automatycznie wyłączyć czajnik, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Ponadto blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.Z boku obudowy dwa przeźroczyste wodowskazy z podziałką od MIN 0,5 litra do MAX 1,7 litra. Po przez wodowskazy dobrze widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna.

Dwustronny wskaźnik poziomu wody sprawia, że czajnik jest wygodny także dla leworęcznych użytkowników.Lampka kontrolna w przycisku włącznika i wyłącznika zainstalowanym w górnej części rączki zaświeca się podczas gotowania wody. Wewnątrz obudowy zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 2200 W, co zapewnia szybkie oraz ciche zagotowanie wody.Obsługa jest bardzo prosta.

Nalewamy potrzebną ilość wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.5 do 1,7L. Ustawiamy dzbanek na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się podświetlenie przycisku włącznika. Woda szybko i cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 2200 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdujące się z boku obudowy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i urządzenie wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze dzbanka. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.

Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu czajnik Camry CR 1255b, podstawka oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.