Warnik Camry CR 1259Wykonany ze stali nierdzewnej pozwala zarówno na podgrzewanie wody, jak i utrzymywanie jej temperatury. Niezastąpiony w czasie konferencji do organizacji przerw kawowych, a także przy różnego rodzaju spotkaniach rodzinnych, biznesowych, naukowych i towarzyskich.Dzięki swojej mobilności doskonale sprawdza się jako wyposażenie firm przygotowujących eventy. Naniesiona na wodowskazie skala obrazująca orientacyjnie ilość filiżanek ułatwia obsługę spotkań. Dysponując mocą 1650W oraz pojemnością 20 L umożliwia serwowanie wrzątku na aż 150 filiżanek gorących napojów..Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na temperaturę, w kolorze srebrnym. Pojemnik na wodę ma średnicę 26,5 cm i głębokość 35 cm. Warnik z założoną pokrywką jest wysokości 54 cm. Urządzenie jest wyposażone w kabel zasilający o długości 120 cm.W górnej części są umieszczone dwa nie nagrzewające się solidne uchwyty do przenoszenia, wykonane z tworzywa z kolorze czarnym. Pokrywka jest wyposażona w solidny uchwyt do otwierania w kolorze dopasowanym do uchwytów bocznych .Połączona z korpusem warnika podstawka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Elegancki wygląd urządzenia uzupełnia czarny kranik. Z boku obudowy jest umieszczony włącznik i wyłącznik zasilania. Obok niego znajdują się dwie lampki: pomarańczowa oznacza włączenie zasilania a czerwona osiągnięcie temperatury.Płaskie dno ułatwia nalewanie wody i czyszczenie. Pod nim jest zamontowana grzałka o mocy 1650 W. Rozwiązanie to zapewnia ekonomiczne podgrzewanie wody, a także utrzymywanie jej temperatury na wybranym poziomie.Warnik CR 1259 jest wyposażony w bardzo solidne, pewne i wygodne uchwyty. Wyważone wyprofilowane rączki sprawiają, że wypełniony wodą trzyma się wygodnie i stabilnie. Stalowa wypukła pokrywka jest dopasowana do wyglądu obudowy. Pokrywkę otwiera się poprzez przekręcenie w lewo i podniesienie. Można ją odłożyć obok. Po założeniu przekręcamy w prawo i wtedy nie można jej podnieść. Zapobiega to przypadkowemu rozszczelnieniu, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

Z boku stalowej obudowy Nad kranem umieszczony jest wodowskaz o wysokości 22 cm z naniesioną podziałką od 15 do 150. Po przez wodowskaz dobrze widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna. Wewnątrz pojemnika jest oznaczony poziom MAX zapobiegający nalaniu nadmiernej ilości wody.Obsługa jest bardzo prosta.
Zagotowanie wody: Nalewamy potrzebną ilość wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka odzwierciedlająca ilość filiżanek. Przełączamy znajdujący się z boku obudowy wyłącznik zasilania warnika. Temperatura wody jest zależna od ilości wody wewnątrz i od temperatury zewnętrznej. Zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Woda grzeje się cicho dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 1650 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienko z wodowskazem znajdujące się nad kranikiem. Osiągnięcie nastawionej temperatury sygnalizuje czerwona lampka. Warnik włączamy lub wyłączamy przy pomocy włącznika z boku obudowy.Kranik umożliwia wygodne nalewanie wody do filiżanek. - Uchwyt kranika można pochylić do przodu i w dół. Po lekkim podniesieniu kranu zamyka go automatycznie zamontowana w dźwigni sprężyna. - Pod kranik podstawiamy kubek , filiżankę lub inne naczynie nie wyższe niż 13 cm. Woda spływa w dół do podstawionego naczynia.. Kranik można zostawić w pozycji otwartej.

Warnik jest prosty i wygodny w obsłudze, a dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nie nagrzewające się uchwyty oraz kranik umożliwiający nalewanie wrzątku ze stabilnie stojącego urządzenia.

Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu warnik Camry CR 1259 oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.