Warnik Camry CR 1267Wykonany ze stali nierdzewnej pozwala zarówno na podgrzewanie wody, jak i utrzymywanie jej temperatury. Niezastąpiony w czasie konferencji do organizacji przerw kawowych, a także przy różnego rodzaju spotkaniach rodzinnych, biznesowych, naukowych i towarzyskich.Dzięki swojej mobilności doskonale sprawdza się jako wyposażenie firm przygotowujących eventy. Naniesiona na wodowskazie skala obrazująca orientacyjnie ilość filiżanek ułatwia obsługę spotkań. Dysponując mocą 950W oraz pojemnością 8,8 L umożliwia serwowanie wrzątku na aż 44 filiżanki gorących napojów..Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na temperaturę, w kolorze srebrnym. Pojemnik na wodę ma średnicę 22 cm i głębokość 25 cm. Warnik z założoną pokrywką jest wysokości 45 cm. Urządzenie jest wyposażone w kabel zasilający o długości 120 cm.W górnej części są umieszczone dwa nie nagrzewające się solidne uchwyty do przenoszenia, wykonane z tworzywa z kolorze czarnym. Pokrywka jest wyposażona w solidny uchwyt do otwierania w kolorze dopasowanym do uchwytów bocznych .Połączona z korpusem warnika podstawka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym. Elegancki wygląd urządzenia uzupełnia czarny kranik. Z boku obudowy jest umieszczony włącznik i wyłącznik zasilania. Obok niego znajdują się dwie lampki: pomarańczowa oznacza włączenie zasilania a czerwona osiągnięcie nastawionej temperatury. Z drugiej strony obudowy, z boku znajduje się pokrętło termostatu. Na pokrętle jest naniesiona skala w stopniach Celsjusza od 30 do 100 stopni.Płaskie dno ułatwia nalewanie wody i czyszczenie. Pod nim jest zamontowana grzałka o mocy 950 W. Rozwiązanie to zapewnia ekonomiczne podgrzewanie wody, a także utrzymywanie jej temperatury na wybranym poziomie.Warnik CR 1267 jest wyposażony w bardzo solidne, pewne i wygodne uchwyty. Wyważone wyprofilowane rączki sprawiają, że wypełniony wodą trzyma się wygodnie i stabilnie. Stalowa wypukła pokrywka jest dopasowana do wyglądu obudowy. Pokrywkę otwiera się poprzez przekręcenie w lewo i podniesienie. Można ją odłożyć obok. Po założeniu przekręcamy w prawo i wtedy nie można jej podnieść. Zapobiega to przypadkowemu rozszczelnieniu, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.Z boku stalowej obudowy Nad kranem umieszczony jest wodowskaz o wysokości 15 cm. Po przez wodowskaz dobrze widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna. Wewnątrz pojemnika jest oznaczony poziom MAX zapobiegający nalaniu nadmiernej ilości wody.Obsługa jest bardzo prosta.
Zagotowanie wody:
Nalewamy potrzebną ilość wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka odzwierciedlająca ilość filiżanek. Przełączamy znajdujący się z boku obudowy wyłącznik zasilania warnika. Przekręcając w prawo znajdujące się z drugiej strony obudowy pokrętło z naniesioną orientacyjną skalą od 30 do 100oC włączamy urządzenie ustawiamy pożądaną temperaturę. Skala ta nie odwzorowuje rzeczywistej temperatury wody. Jest ona zależna od ilości wody wewnątrz i od temperatury zewnętrznej. Zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Woda cicho zagotowuję się dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 950 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienko z wodowskazem znajdujące się nad kranikiem. Po osiągnięciu zadanej temperatury, urządzenie przełącza się automatycznie w tryb podgrzewania. Osiągnięcie nastawionej temperatury sygnalizuje czerwona lampka.Przekręcając pokrętłem w lewo do końca , wyłączamy termostat a tym samym warnik.Kranik umożliwia wygodne nalewanie wody do filiżanek. -Uchwyt kranika można pochylić do przodu i w dół. Po lekkim podniesieniu kranu zamyka go automatycznie zamontowana w dźwigni sprężyna. - Pod kranik podstawiamy kubek , filiżankę lub inne naczynie nie wyższe niż 13 cm. Woda spływa w dół do podstawionego naczynia.. Kranik można zostawić w pozycji otwartej.Warnik jest prosty i wygodny w obsłudze, a dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nie nagrzewające się uchwyty oraz kranik umożliwiający nalewanie wrzątku ze stabilnie stojącego urządzenia.Utrzymanie w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność.Dane techniczneWewnątrz kolorowego opakowania znajduje się; dobrze zabezpieczony do transportu warnik Camry CR 1267 oraz instrukcja obsługi w 22 językach krajów gdzie jest on sprzedawany.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.