Opiekacz do kanapek 3 w 1 Camry CR 3024
Umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie ciepłych przekąsek. Pozwala na jednoczesne zapiekanie 2 kanapek, grillowanie większych potraw oraz przyrządzanie gofrów..Wierzchnia część obudowy wykonana jest ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Natomiast boczna część obudowy, rączka,, oraz zapinka są z gładkiego tworzywa w kolorze czarnym. Wymienne płyty grzejne są w kolorze czarnym. Dwie lampki kontrolne: czerwona i zielona zainstalowane w górnej części obudowy, blisko rączki.Płyty grzejne są pokryte powłoką nie przywierającą. Takie rozwiązanie ułatwia wyjmowanie przyrządzonych potraw . Dodatkowo powłoka pozwala opiekać bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że przekąski są zdrowsze.Trzy zestawy wymiennych płyt grzejnych umożliwiają:
  - opiekanie kanapek
  - grilowanie
  - pieczenie gofrów
Uformowane zagłębienia oraz wypukłości dołączonych płyt grzejnych zapewniają warunki zapiekania przyrządzanym przekąskom.Płyty do kanapek z żeberkami umożliwiają opiekanie dwóch kanapek jednocześnie z wytłoczonym wzorem dwóch trójkątów każda. Płyty do grilla z żeberkami zapewniają grillowanie produktów o większej rozpiętości jak duże plastry a także grillowanie kilku produktów jednocześnie. Płyty do gofrów gwarantują możliwość pieczenia potraw z uformowanym charakterystycznym wzorem czworokątnych zagłębień.Wymienne płyty grzejne zdejmuje się i zakłada dzięki sprężynującym zapinkom zainstalowany na krawędziach obudowy. Znajdujące się poniżej elementy grzejne widoczne przy wymianie płyt są wykonane ze stali. Opiekacz dysponuje mocą 700W oraz dwiema lampkami kontrolnymi. Czerwona lampka informuje, że urządzenie jest podłączone do zasilania. Zielona lampka świeci się, gdy płyty grzejne są podgrzewane. Po ich nagrzaniu gaśnie.Dwie antypoślizgowe nóżki z przodu i szeroki wspornik tylni który służy również jako zwijacz kabla zasilającego gwarantują dużą stabilność całego urządzenia. Jednoczesne obustronne opiekanie potraw zapewnia konstrukcja zawiasów łączących górną i dolną płytę grzejną oraz dodatkowo zapinka na rączce urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe łatwe dociskanie przekąsek podczas zapiekania.
Można opiekać kanapki, tasty, pieczywo, placki: z serem, szynką lub inną wędliną, z jajkiem, warzywami, a także ze słodkimi dodatkami; grillować mięso, wędliny, pieczywo, warzywa; piec gofry.Opiekacz można przenosić za rączkę, a także przechowywać w pozycji pionowej po zamknięciu zapinki do blokowania górnej części urządzenia. Nie przywierająca powłoka płyt grzejnych zapewnia łatwe mycie urządzenia.Dane techniczne
 • Moc maksymalna 1000W
 • Moc nominalna 700W
 • Płyty grzewcze pokryte nie przywierającą powłoką
 • 3 komplety płyt grzejnych w zestawie
 • do kanapek
 • do gofrów
 • do grill
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu opiekacz do kanapek 3 w 1 Camry CR 3024 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony