Grill elektryczny Camry CR 3044
Umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie ciepłych posiłków. Dzięki dużej powierzchni płyt grzejnych można grillwać jednocześnie dla rodziny lub grupy znajomych.Wierzchnia część obudowy oraz uchwyt wykonane są z gładkiej stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Natomiast boczna część obudowy, boczna część rączki, zawiasy oraz tacka na tłuszcz są z tworzywa w kolorze czarnym. Płyty grzejne są również w kolorze czarnym. Dwie lampki kontrolne: czerwona i zielona zainstalowane w górnej części obudowy, blisko rączki. Z tyłu grilla, połączenie pomiędzy płytami w oplocie sprężynowym wykonanym ze stali nierdzewnej.Płyty grzejne są zabezpieczone teflonową powłoką, dzięki której potrawy nie przywierają. Dodatkowo powłoka pozwala grillować bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że potrawy są zdrowsze.Uformowane wypukłości na powierzchni płyt grzejnych zapewniają warunki grillowania przyrządzanym potrawom.W tylnej części płyty od strony zawiasów są dwie rynienki do odprowadzenia nadmiaru tłuszczu. Wyjmowana tacka ociekowa zapewnia komfort użytkowania. Jest to mała szufladka którą wsuwa się pod grillGrill dysponuje mocą 1500W oraz dwiema lampkami kontrolnymi. Czerwona lampka LED informuje, że urządzenie jest podłączone do zasilania. Zielona lampka LED świeci się, gdy płyty grzejne są podgrzewane. Po ich nagrzaniu gaśnie.Płyta grilla o wymiarach: 25 cm x 18 cm z żeberkami o wysokości 4 mm umożliwia grillowanie produktów o większej rozpiętości jak duże plastry mięsa, a także grillowanie kilku produktów jednocześnie.
Kabel sieciowy o długości 70 cm zapewnia wygodne użytkowanie. Cztery solidne nóżki gwarantują dużą stabilność całego urządzenia. Dodatkowo przednie nóżki są antypoślizgowe.Jednoczesne obustronne grillowanie potraw o różnej grubości zapewnia konstrukcja zawiasów łączących górną i dolną płytę grzejną. Górna płyta grilla jest ruchoma. Dzięki temu można przyrządzać bardzo grube przysmaki, nawet o wysokości 5 centymetrów. Solidne zawiasy górnej płyty o regulowanym kącie pochylenia zapewniają łatwe dociskanie grillowanych produktów.Z prawej strony zapinka do blokowania górnej płyty przydatna, kiedy w czasie grillowania trzeba dodatkowo docisnąć górną płytę, oraz do przenoszenia i przechowywania grilla w pozycji pionowej.Można grillować opiekane kanapki, burgery, steki, karkówkę, kurczaka i inne mięsa, ryby, a także pieczarki, warzywa, sery, pieczywo.

Grill można przenosić za rączkę po zamknięciu po prawej stronie zapinki do blokowania górnej płyty. Teflonowa powłoka płyt grzejnych zapewnia łatwe mycie urządzenia. Wyjmowana tacka na ociekający podczas grillowania tłuszcz gwarantuje komfort czyszczenia.Dane techniczne
  • Prosty i niezwykle funkcjonalny
  • Nieprzywierającą powłoka teflonowa
  • Duża powierzchnia grillowania
  • Nienagrzewający się uchwyt
  • W zestawie tacka na tłuszcz
  • Moc Maksymalna: 2100W
  • Moc Nominalna: 1500W
  • Możliwość przechowywania w pionie
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu grill elektryczny Camery CR 3044, tacka ociekowa oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony