Blender kielichowy Camry CR 4050Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z tworzywa w kolorze czarnym. Jej czworokątny kształt nadaje oryginalny wygląd. Pasek w połowie wysokości części urządzenia zawierającej silnik oraz pokrętło do sterowania pracą blendera są z chromowanego plastiku.Dzbanek o pojemności 1,5l wykonano z grubego szkła z czterema wewnętrznymi żeberkami. Pokrywka dzbanka z okrągłym otworem na środku jest z czarnego tworzywa. Jej szczelność zapewnia silikonowa uszczelka. Zatyczka do zamykania dzbanka o średnicy 5 cm jest wykonana z przeźroczystego tworzywa. Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć: Blender został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Dzbanek łączy się z częścią wyposażoną w ostrza poprzez przekręcenie. Dzbanek z przykręconą częścią wyposażoną w ostrza zakłada się na podstawę zawierającą silnik i lekko przekręca w prawo. Bezpieczne połączenie tych dwóch części zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery nóżki zaopatrzone w gumowe przyssawki.Blender dysponuje dwoma prędkościami pracy oraz funkcją PULSE przełączanymi przy pomocy pokrętła:

I – wolne obroty umożliwiające cięcie większych kawałków warzyw, owoców oraz lodu. Produkty są rozdrabniane i wprawiane w szybki ruch wirowy. Kształt dzbanka oraz ostrzy umożliwia również mieszanie w pionie.

II – szybkie obroty, maksymalna moc, zapewniające intensywne mieszanie rozdrobnionych produktów.

funkcja PULSE - uruchamia przerywaną pracę urządzenia o maksymalnej ilości obrotówKomfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z grubego hartowanego szkła. Na bocznej ściance dzbanka zaznaczono podziałkę ułatwiającą przygotowanie określonych ilości pożywienia. Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór w pokrywce o średnicy 5 cm. Otwór zamykany jest zatyczką z przeźroczystego tworzywa. Łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw gwarantuje wyprofilowany dzióbek.Blender kielichowy umożliwia kruszenie lodu. Funkcja ta zapewnia łatwe przygotowanie koktajli, w których skład wchodzi rozdrobniony lód. Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.

Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Camry Cr 4050 oraz instrukcja obsługi.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.