Blender personalny Camry CR 4071Nowoczesny, biało- platynowy, przygotuj i pij! Dzięki niemu z łatwością szybko sporządzimy pyszny koktajl, który w łatwy sposób można zabrać ze sobą.Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest z białego tworzywa. Zaś jej przednia część oraz fragmenty bocznych ścianek są z metalizowanego tworzywa w kolorze platynowym.Blender jest wyposażony w dwa kubki o pojemności 0,5L oraz 1L wykonane z przeźroczystego tworzywa. Dwie pokrywki kubków są z tworzywa w kolorze białym. Trzecia pokrywka, również z tworzywa w kolorze białym, jest wyposażona w ustnik do picia oraz zatyczkę. Dwie podstawy kubków są wykonane z tworzywa w kolorze białym. Jedna z nich jest wyposażona w 2-ramienne, natomiast druga w 6-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Blender został wyposażony w dwa rodzaje ostrz. Jedno dwuramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, niskie ostrza z profilowaną końcówką. Drugie ostrze sześcioramienne, dwa płaskie, dwa kątowe, i dwa niskie kątowe. Doskonale rozdrabniają i mieszają one zarówno miękkie, jak i twarde produkty.Dwuramienne oraz sześcioramienne ostrza mogą być używane wymiennie w zależności od rodzaju produktów, które mają być rozdrabniane oraz konsystencji przyrządzanego koktajlu. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Kubek zakłada się na część wyposażoną w ostrza poprzez przekręcenie. Pojemnik z nakręconym uchwytem z ostrzami wstawiamy do gniazda w górnej części podstawy zawierającej silnik i przekręcamy w prawo. Bezpieczne połączenie zapewniają cztery zaczepy. Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują cztery gumowe przyssawki.Energooszczędny silnik o mocy 1000W oraz ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają sprawne i ciche użytkowanie,, osiągając nawet 18 000 obrotów na minutę. Dysponuje dwiema prędkościami pracy - niską i wysoką, a także funkcją PULSE, uruchamianymi po przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku na obudowie części urządzenia zawierającej silnik.Bezpiecznie zakręcana pokrywka wyposażona w zamykany ustnik umożliwia picie w wygodny sposób przyrządzonego koktajlu zawsze tam, gdzie potrzeba go zabrać ze sobą.Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewniają kubki wykonane z przeźroczystego tworzywa o pojemności 0,5L oraz 1L, które mogą być używane wymiennie. Profilowane skrzydełka na bocznych ściankach kubków przyśpieszają mieszanie, miksowane produkty stają się bardziej jednorodne. Zwiększają też wytrzymałość pojemników.

Wszystkie dołączone pokrywki oraz obydwie podstawy wyposażone w ostrza są wyposażone w takie same gwinty. Umożliwia to naprzemienne nakręcanie na kubki wszystkich dołączonych części. Dwie gładkie, zakręcane pokrywki zapewniają łatwe przechowywanie przygotowanego do spożycia koktajlu.Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender personalny Camry CR 4071 oraz instrukcja obsługi.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.