Odkurzacz bezprzewodowy zamiatający Camry CR 7019Dokładnie oczyszcza podłogi i schody pokryte drewnem, panelami, terakotą i dywanami. Posiada wiele praktycznych funkcji i rozwiązań zapewniających komfort użytkowania. Jest Bardzo lekki i wygodny w obsłudze.Odkurzacz jest łatwy do manewrowania w narożnikach , przy ścianach i pod meblami. Trójkątna głowica czyszcząca wyposażona w obrotowe miękkie szczotki dokładnie usuwa zanieczyszczenia nawet w tych miejscach. Doskonałym rozwiązaniem są również gumowane narożniki chroniące powierzchnię mebli przed otarciem. W dolnej części obudowy znajdują się trzy okrągłe ślizgacze, dzięki którym odkurzacz lekko się przemieszcza.Składana rączka o długości 103 cm, połączona teleskopowo z odkurzaczem, zapewnia wygodne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach oraz umożliwia okurzanie nawet pod szerokim łóżkiem.Po zakończeniu sprzątania odkurzacz można pozostawić stojący stabilnie z poniesioną do góry rączką. Można też go złożyć, zajmuje wtedy bardzo mało miejsca 36 cm x 30 cm x 9 cmW trójkątnej obudowie umieszczono cztery szczotki z miękkiego włosia. Dwie szczotki o długości 21 cm , oraz dwie szczotki o długości 8 cm napędzane są wspólnym silnikiem. Dodatkowo w przedniej części zamontowano szczotkę podgarniającą z długim sprężystym włosiem. Umożliwia ona dotarcie do najtrudniejszych miejsc oraz zapewnia lepsze czyszczenie w rogach ścian pokoju lub między meblami.Wszystkie szczotki kierują kurz i drobne śmieci do wnętrza trójkątnego zbiornika znajdującego się w środku urządzenia. Pojemnik ten można otworzyć przesuwając duży suwak w górnej części obudowy. Przed przypadkowym rozszczelnieniem zabezpieczony jest sprężyną.
Przez dwa przezroczyste okienka widoczne jest wnętrze pojemnika na kurz. Prosty mechanizm jego opróżniania umożliwia łatwe czyszczenie urządzenia. Na górnej krawędzi zamontowano duży szeroki włącznik, przy pomocy którego można uruchomić odkurzacz stopą.Pojemny akumulator w jednym z elementów rączki wystarcza na 45 min odkurzania. Można go naładować przy pomocy dołączonego zasilacza.Dane techniczneW kolorowym opakowaniu znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu odkurzacz bezprzewodowy zamiatający Camry CR 7019 oraz instrukcja obsługi w 13 językach.

Camry jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Camry jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Camry produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny Camry. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.