Opiekacz do kanapek 3 w 1 Mesko MS 3045
Umożliwia szybkie i łatwe przygotowanie ciepłych przekąsek. Pozwala na zapiekanie 2 kanapek, grillowanie większych potraw oraz przyrządzanie gofrów..Obudowa, rączka,, oraz zapinka są wykonane z gładkiego tworzywa w kolorze czarnym. Na wierzchniej części urządzenia podłużne wykończenie z blachy stalowej. Wymienne płyty grzejne są w kolorze czarnym. Dwie lampki kontrolne: czerwona i zielona zainstalowane w górnej części obudowyTrzy zestawy wymiennych płyt grzejnych umożliwiają:
  - opiekanie kanapek
  - grilowanie
  - pieczenie gofrów
Płyty grzejne są pokryte powłoką nie przywierającą. Takie rozwiązanie ułatwia wyjmowanie przyrządzonych potraw . Dodatkowo powłoka pozwala opiekać bez dodatku tłuszczu, co sprawia, że przekąski są zdrowsze.Uformowane zagłębienia oraz wypukłości dołączonych płyt grzejnych zapewniają warunki zapiekania przyrządzanym przekąskom.Płyty do kanapek z żeberkami umożliwiają opiekanie dwóch kanapek jednocześnie z wytłoczonym wzorem dwóch trójkątów każda. Płyty do grilla z żeberkami zapewniają grillowanie produktów o większej rozpiętości jak duże plastry a także grillowanie kilku produktów jednocześnie. Płyty do gofrów gwarantują możliwość pieczenia potraw z uformowanym charakterystycznym wzorem czworokątnych zagłębień.Wymienne płyty grzejne zdejmuje się i zakłada dzięki sprężynującym zapinkom zainstalowany na krawędziach obudowy. Każda płyta ma dwa przyciski które zwalniają zatrzaski trzymające płytę.Znajdujące się pod powierzchnią płyt grzejnych wnętrze urządzenia, widoczne przy ich wymianie, jest ze stali. Element grzejny jest wykonany z miedzianych rurek.Opiekacz dysponuje mocą 750W oraz dwiema lampkami kontrolnymi. Czerwona lampka informuje, że urządzenie jest podłączone do zasilania. Zielona lampka świeci się, gdy płyty grzejne są podgrzewane. Po ich nagrzaniu gaśnie.
Dwie antypoślizgowe nóżki z przodu i szeroki wspornik tylni który służy również jako zwijacz kabla zasilającego gwarantują dużą stabilność całego urządzenia.Jednoczesne obustronne opiekanie potraw zapewnia konstrukcja zawiasów łączących górną i dolną płytę grzejną oraz dodatkowo zapinka na rączce urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe łatwe dociskanie przekąsek podczas zapiekania.Można opiekać kanapki, tasty, pieczywo, placki: z serem, szynką lub inną wędliną, z jajkiem, warzywami, a także ze słodkimi dodatkami; grillować mięso, wędliny, pieczywo, warzywa; piec gofry.Opiekacz można przenosić za rączkę, a także przechowywać w pozycji pionowej po zamknięciu zapinki do blokowania górnej części urządzenia.Nie przywierająca powłoka płyt grzejnych zapewnia łatwe czyszczenie. Wnętrze opiekacza można delikatnie wytrzeć. Do mycia przeznaczone są wymienne płyty grzejne.Dane techniczne
 • Moc Maksymalna 1000 W
 • Moc Nominalna 750 W
 • Płyty grzewcze pokryte nie przywierającą powłoką
 • 3 komplety płyt grzejnych w zestawie
 • do kanapek
 • do gofrów
 • do grill
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu opiekacz do kanapek 3 w 1 Mesko MS 3045 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony