Blender kielichowy Mesko MS 4079b
Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl.Obudowa podstawy zawierającej silnik wykonana jest z tworzywa w kolorze czarnym. Pokrętło uruchamiające blender jest wykonane z czarnego tworzywa, natomiast jego obramowanie z metalizowanego plastiku w kolorze srebrnym. inoxowe wykończenie dolnej części podstawy zawierającej silnik uzupełnia elegancki wygląd urządzenia. Cztery szerokie nóżki są zaopatrzone w anty-poślizgowe przyssawki.Dzbanek o pojemności 1,8 L wykonano z plastiku. Pokrywka z okrągłym otworem na środku jest z tworzywa w kolorze czarnym , takim samym jak boczna część obudowy podstawy urządzenia zawierającej silnik. Natomiast zatyczka do zamykania dzbanka wykonana jest z przeźroczystego tworzywa.Wykończenie rączki dzbanka wykonane jest z tworzywa w kolorze czarnym, takim samy jak pokrętło uruchamiające urządzenie. Podstawa dzbanka jest wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:
 • dzbanek z przeźroczystego tworzywa o pojemności 1,8 L.
Blender został wyposażony w czteroramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej, które doskonale rozdrabnia i miesza zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Dwa podwójne noże przyśpieszają miksowanie różnorodnych owoców oraz warzyw. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.Energooszczędny silnik o mocy 500 W oraz mocy maksymalnej 1000 W zapewnia sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma prędkościami pracy oraz funkcją PULSE przełączanymi przy pomocy pokrętła:

  1 – wolne obroty umożliwiające cięcie większych kawałków warzyw i owoców. Produkty są rozdrabniane oraz wprawiane w szybki ruch wirowy. Kształt dzbanka oraz ostrzy umożliwia również mieszanie w pionie.

  2 – szybkie obroty, maksymalna moc Umożliwia intensywne mieszanie rozdrobnionych produktów.

  P - funkcja PULSE. uruchamia przerywaną pracę urządzenia o maksymalnej ilości obrotów
Obudowę z ostrzami montuje się w dzbanku przekręcając ją w prowadnicy kubka. W dolnej części obudowy ostrzy są dwa uchwyty. Następnie dzbanek montujemy przekręcając go w prowadnicy obudowy silnika.
Stabilną pracę całego urządzenia gwarantują 4 szerokie, anty-poślizgowy przyssawki nóżek podstawy silnika.Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia dzbanek wykonany z przeźroczystego tworzywa z zaznaczoną podziałką.. Żeberka na bocznych ściankach dzbanka przyśpieszają mieszanie, miksowane produkty stają się bardziej jednorodne. Zwiększają też wytrzymałość dzbanka.Bezpiecznie zamykana pokrywka przy pomocy dwóch zatrzasków uszczelnia urządzenie podczas miksowania. Możliwość wygodnego dodawania produktów w czasie pracy zapewnia otwór na środku pokrywki dzbanka zamykany przy pomocy przeźroczystego korka. Wygodny uchwyt do otwierania pokrywki oraz wyprofilowany dzióbek gwarantują łatwe nalewanie rozdrobnionych potraw.Lekki i łatwy do przechowywania. Na część urządzenia zawierającą silnik nakładamy odwrócony kubek i na wierzch pokrywkę dzbanka.. Złożony w ten sposób zajmuje mało miejsca.Ponadto blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.Dane techniczne
 • 2 ustawienia prędkości
 • Funkcja „pulse”
 • Nóż ze stali nierdzewnej z czterema ostrzami
 • Pojemność kielicha: 1,8l
 • Kielich plastikowy - nie zawiera BPA
 • Łatwe przechowywanie
 • Moc nominalna: 500W
 • Moc maksymalna: 1000W
 • kolor: czarny
W kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender kielichowy Mesko MS 4079b oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany.

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.Mapa strony