Blender ręczny Mesko MS 4619Nowoczesny, w kolorystyce biało-stebrno-czarnej, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl.Obudowa wykonana jest z tworzywa w kolorze białym. Natomiast przyciski włączników są w kolorze czarnym. Nasadka do rozdrabniania jest wykonana ze stali nierdzewnej.Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Kabel o długości 120 cm zapewnia wygodne użytkowanie. Zawieszka na kablu sieciowym umożliwia powieszenie urządzenia.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć solidnie wykonaną nasadkę do rozdrabniania, tworząc wygodny blender do miksowania, nawet bezpośrednio w garnku.

Nasadkę do rozdrabniania zakłada się po przez przekręcenie aż wyznaczone punkty na obudowie części urządzenia zawierającej silnik oraz na końcówce znajdą się na tej samej wysokości. Przy znaku otwartej kłódki zaczynamy zakładać. Następnie przekręcamy w prawo do znaku zamkniętej kłódki.Energooszczędny silnik o mocy 200 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dodatkowo komfort miksowania podnosi ergonomiczny kształt blendera.Dysponuje dwiema prędkościami pracy, które uruchamiane są po przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku wygodnie zamontowanego pod palcem w górnej części obudowy urządzenia. Ponadto jest prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanej nasadce.Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender Mesko MS 4619 oraz instrukcja obsługi.

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.