Blender ręczny 2w1 Mesko MS 4624Nowoczesny, w kolorystyce biało-stebrno-szarej, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl.Obudowa wykonana jest z tworzywa w kolorze białym. Natomiast przyciski włączników oraz wierzchnia część urządzenia są w kolorze szarym. Fragment obudowy pod przyciskami oraz poprzeczny pasek w połowie wysokości urządzenia są z metalizowanego plastiku.

Długa nasadka do rozdrabniania jest ze stali nierdzewnej. Podstawa kubka do rozdrabniania wyposażona w 2-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej jest wykonana z tworzywa w kolorze białym. Kubek z gwintem do nakręcania jest wykonany z przezroczystego poliwęglanu. Pokrywka kubka wyposażona w ustnik do picia oraz zatyczkę jest z tworzywa w kolorze białym.Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:Nasadkę do rozdrabniania zakłada się po przez przekręcenie aż wyznaczone punkty na obudowie części urządzenia zawierającej silnik oraz na końcówce znajdą się na tej samej wysokości. Przy znaku otwartej kłódki zaczynamy zakładać. Następnie przekręcamy w prawo do znaku zamkniętej kłódki.Bazę z ostrzami nakręca się na pojemnik. Następnie pojemnik z nożami zakłada się na silnik, dociska i przekręca się do pozycji oznaczonej zamkniętą kłódką.

Podczas miksowania w pojemniku należy odwrócić silnik kubkiem do góry. Można dla wygody przytrzymać pojemnik podczas miksowania drugą ręką ale nie jest to konieczne. Kubek można odkręcić z blendera pozostawiając nie odkręcone noże. Można zdjąć je osobno już po zamknięciu pojemnika pokrywką.

Dołączone pokrywka oraz podstawa zawierająca ostrza są wyposażone w takie same gwinty. Umożliwia to naprzemienne nakręcanie na kubek obu części.

Bezpiecznie zakręcana pokrywka wyposażona w zamykany ustnik umożliwia picie w wygodny sposób przyrządzonego koktajlu zawsze tam, gdzie potrzeba go zabrać ze sobą.Energooszczędny silnik o mocy 600 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dodatkowo komfort miksowania podnosi ergonomiczny kształt urządzenia.

Dysponuje dwiema prędkościami pracy, które uruchamiane są po przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku wygodnie zamontowanego pod palcem w górnej części obudowy urządzenia: praca normalne oraz prędkość TURBO, chwilowo zwiększająca moc oraz prędkość.Blender został wyposażony w dwa dwuramienne ostrza z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej. Jedno jest zamontowane w długiej nasadce do miksowania, natomiast drugie w bazie, do nakręcania kubka. Doskonale rozdrabniają i mieszają one zarówno miękkie, jak i twarde produkty. Wyprofilowanie ostrzy oraz kształt wnętrza naczynia do rozdrabniania gwarantują uzyskiwanie jednorodnej masy z pokrojonych na większe kawałki, ułożonych warstwami produktów.

Komfortowe rozdrabnianie świeżych owoców oraz warzyw zapewnia kubek wykonane z przeźroczystego tworzywa o pojemności 600 ml. Żeberka na bocznych ściankach kubka przyśpieszają mieszanie, miksowane produkty stają się bardziej jednorodne. Zwiększają też wytrzymałość pojemnika.Blender może być wykorzystywany do przygotowania zup, koktajlów mlecznych, sosów, rozdrabniania mięsa, warzyw, owoców, a także ucierania gotowanych składników dla niemowląt.

Ponadto jest prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanej nasadce. Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca.

Dane techniczneW kolorowym kartonie znajduje się dobrze zabezpieczony do transportu blender ręczny 2w1 Mesko MS 4624 oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów, gdzie jest on sprzedawany.

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.