Golarka do tkanin Mesko MS 9610
Umożliwia przywrócenie tkaninom ich właściwego, eleganckiego wyglądu. Dzięki niej w wygodny sposób można usunąć zmechacenia i supełki z tkanin, odzieży, koców, a nawet dywanów, z ulubionego swetra czy tapicerowanego fotela.Obudowa wykonana jest z tworzywa w kolorze białym. Włącznik suwakowy jest wykonany z tworzywa w kolorze szarym. Potrójne ostrze oraz okrągła kratka z otworami są ze stali. Nakrętka mocująca siatkę z ząbkami ułatwiającymi odkręcanie jest z szarego plastiku. Okrągła osłona ostrzy oraz pojemnik na supełki są wykonana z przeźroczystego tworzywa.

Kratka z 60 otworami umożliwiającymi ścinanie supełków znajduje się ponad ostrzami. Wokół nakrętka mocująca siatkę, z ząbkami ułatwiającymi odkręcanie. Odkręcamy ją aby oczyścić komorę ostrzy z supełków, które nie wpadły do pojemnika.Zbiornik na supełki Pod rączką w dolnej części urządzenia. Zdejmuje się i zakłada go po przez dociśnięcie.. Pojemnik na supełki należy pociągnąć w dół. Zapewnia to łatwe opróżnianie. Nakładana osłonka z przeźroczystego tworzywa umożliwia łatwe zabezpieczenie części zawierającej ostrza.
Golarkę do tkanin uruchamia się szarym włącznikiem suwakowym z napisem ON OFF. Powierzchnia tnąca: z 60 otworami gwarantuje wygodne usuwanie supełków. Zasilanie bateryjne, dwie baterie AA (1,5V), umożliwia wygodną prace niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej. Pokrywę baterii zdejmujemy naciskając ją w miejscu z napisem OPEN.

Łatwa w użyciu dzięki wygodnej rączce oraz zdejmowanemu pojemnikowi na supełki. Odkręcana nakrętka wokół części zawierającej ostrza umożliwia czyszczenie komory ostrzy zapewniając komfort użytkowania. Brak baterii w zestawie.

Dane techniczne
  • Usuwa supełki i zmechacenia z tkanin
  • Zasilanie: 2 x AA
Wewnątrz kolorowego opakowania golarki do tkanin Mesko MS 9610 znajduje się dobrze zabezpieczona do transportu golarka do tkanin oraz instrukcja obsługi w 26 językach krajów gdzie urządzenie jest sprzedawane.

Mesko jest uznaną głównie w Europie marką zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego. Od 1991 roku. Marka Mesko jest obecna nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy. Wyroby marki Mesko produkowane są w dużych, znanych i gwarantujących wysoką jakość fabrykach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa, wyróżniały się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcjonalnością i przystępną ceną. Wszystkie oferowane wyroby posiadają znak CE oraz świadectwo sanitarne i objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną przez Serwis Centralny. Staramy się sprostać rosnącym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tendencjom rynku, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę o nowe atrakcyjne produkty.


Mapa strony