AKTUALNOŚCI

ADLER EUROPE GROUP w gronie liderów przedsiębiorczości 2018

Adler Europe Group kolejny raz z rzędu został doceniony przez redakcję miesięcznika Forbes przyznając nam Nagrodę Diamentu Rynku 2018. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które osiągnęły ponad przeciętne wzrosty wartości firmy i dynamiki przychodów w latach poprzedzających. Dziękujemy za wyróżnienie.

ADLER EUROPE GROUP na targach AMBIENTE 2018

Kolejny rok z rzędu, mamy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej AMBIENTE 2018 we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w dniach 9-13 luty 2018. Na firmowym stoisku ADLER, będą mogli się Państwo zapoznać się z naszymi topowymi produktami marek Adler, Camry i Mesko. Wśród dobrze znanych produktów znajdą Państwo również nowości które znalazły się w naszej ofercie, między innymi czajniki, wagi łazienkowe, wyciskarki czy ekspresy do kawy. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w hali 10.3 stoisko E 44.

Waga dziecięca CR 8155 doceniona przez mamy.

Miło nam poinformować, że nasz produkt CAMRY CR 8155 został przetestowany i doceniony przez redakcje serwisu mamy-mamom.pl. Nasza waga została poddana prawdziwym testom i werdyktowi najostrzejszego krytyka, małego Leona. Pełen tekst o tym jak pomogliśmy rodzicom małego Leona, możecie znaleść tutaj.

ADLER blisko, bliżej, jeszcze bliżej…

Chcesz być zawsze na bieżąco i blisko swojego ulubionego producenta AGD? Teraz to możliwe.  Adler Europe Group uruchomił swoje kanały w mediach  społecznościowych. Z fanpage dowiesz się pierwszy o najnowszych promocjach i gorących nowościach. Na Instagramie poczujesz Adler Europe Group style, a na YouTubie obejrzysz filmy z naszymi produktamim w roli gównej. Polub na Facebook Śledź na Instagramie Oglądaj na YouTybe Bądź zawsze blisko nas