AKTUALNOŚCI

Turniej Tenisowy pod patronatem Agnieszki Radwańskiej

ADLER E.G. sponsorem strategicznym Turnieju F.C. pod patronatem Agnieszki Radwańskiej.


Electronic Show 2018

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej to pierwsze w Polsce tak duże wydarzenie targowe w naszej branży. Jako jeden z liderów na rynku nie mogło nas tam zabraknąć. Dlatego już dziś zapraszamy serdecznie 13-15 kwietnia 2018 do Hali E na stanowisko 303 w centrum Ptak Expo. Jak zawsze pokażemy nasze hity i nowości ze świata małego AGD i RTV. Nie może Was tam zabraknąć.


ADLER EUROPE GROUP w gronie liderów przedsiębiorczości 2018

Adler Europe Group kolejny raz z rzędu został doceniony przez redakcję miesięcznika Forbes przyznając nam Nagrodę Diamentu Rynku 2018. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które osiągnęły ponad przeciętne wzrosty wartości firmy i dynamiki przychodów w latach poprzedzających. Dziękujemy za wyróżnienie.


ADLER EUROPE GROUP na targach AMBIENTE 2018

Jak co roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej Ambiente 2018 we Frankfurcie nad Menem. W tym roku zaprezentowaliśmy swoje topowe produkty jak i kompletnie nowe jeszcze ciepłe nowości. Następnym razem widzimy się w Polsce na Electronic Show 13-15 kwietnia w hali Ptak Expo. Już dziś serdecznie zapraszamy.


Waga dziecięca CR 8155 doceniona przez mamy.

Miło nam poinformować, że nasz produkt CAMRY CR 8155 został przetestowany i doceniony przez redakcje serwisu mamy-mamom.pl. Nasza waga została poddana prawdziwym testom i werdyktowi najostrzejszego krytyka, małego Leona. Pełen tekst o tym jak pomogliśmy rodzicom małego Leona, możecie znaleźć tutaj.


ADLER blisko, bliżej, jeszcze bliżej…

Chcesz być zawsze na bieżąco i blisko swojego ulubionego producenta AGD? Teraz to możliwe. Adler Europe Group uruchomił swoje kanały w mediach społecznościowych. Z fanpage dowiesz się pierwszy o najnowszych promocjach i gorących nowościach. Na Instagramie poczujesz Adler Europe Group style, a na YouTubie obejrzysz filmy z naszymi produktamim w roli gównej. Polub na Facebook Śledź na Instagramie Oglądaj na YouTybe Bądź zawsze blisko nas