Adler Europe Group


Rozwijamy trzy nowoczesne marki: ADLER Europe, CAMRY Premium oraz MESKO Home.

Adler Europe Group to trzy nowoczesne marki: ADLER Europe, CAMRY Premium oraz MESKO Home. Jako jeden z liderów branży artykułów gospodarstwa domowego w Europie Środkowej zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy Klientów. Adler Europe Group to firma o ponad 30 letniej historii i ugruntowanej pozycji na rynku. Od momentu powstania, firma Adler zyskała reputację jako marka oferująca produkty wysokiej jakości, innowacyjne i funkcjonalne, które spełniają potrzeby klientów na całym świecie.

Jako producent AGD, przykładamy dużą wagę do jakości swoich produktów. Stosujemy rygorystyczne procedury kontroli jakości na każdym etapie produkcji, aby zapewnić, że każdy produkt spełnia najwyższe standardy. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i są zgodne z normami jakości.

Adler Europe oferuje dobrą jakość produktów, docenianą przed miliony Klientów w Europie, w przystępnej cenie. Marka obecna jest na Polskim rynku od 2002 roku i sukcesywnie znajduje uznanie oferując sprzęt gospodarstwa domowego.

Camry Premium to ekskluzywna marka, skierowana do wymagających Klientów, którzy doceniają jakość produktów, które kupują. Projektując nasze urządzenia pamiętamy o tym, aby spełniały one najwyższe wymagania techniczne oferując jednocześnie nowoczesny design.

Mesko Home to marka o korzystnym stosunku ceny do jakości, którą pokochały tysiące Klientów.

Od ponad 30 lat kierujemy się ideą udostępnienia wysokiej jakości urządzeń jak największej liczbie odbiorców. Dzięki dokładnemu poznaniu potrzeb gospodarstw domowych, stworzyliśmy ponad 800 produktów, które do tej pory zostały docenione w ponad 60 krajach na całym świecie. Klienci wybierają nasze produkty ze względu na komfort zastosowania, atrakcyjny wygląd oraz dobrą relację ceny do jakości. Podążamy za zmieniającymi się trendami rynkowymi, by cały czas spełniać oczekiwania wymagających klientów, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Produkty naszych marek posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane prawem.

Firma Adler jako producent AGD stawia na jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój, oferując klientom funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania. Adler Europe specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnorodnych produktów AGD ( small home appliances), takich jak czajniki, tostery, opiekacze, grille, żelazka, wentylatory, odkurzacze, nawilżacze powietrza i wiele innych.
Produkty marek Adler, Camry i Mesko są dostępne w ponad 60 krajach na całym świecie.